Mazda 323 BJ (1999-03) Airbag Işığı Yanmıyor

ykt64

Sessiz
Araç Markası
1999 Mazda 323
Merhaba arkadaşlar Foruma üye olarak yeni katıldım fakat daha önce de üye olmadan çoğu konuyu takip etmişligimiz var.
Benim sorunum bu konu başlığı altında olduğu gibi airbag ışığı 4×7 şeklinde hata veriyor Oğuzhan beyin anlattığı şekilde ve rize323gt arkadaşın düzelttiği şekilde,bu konuda bana da yardımcı olabilir misiniz.

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
Merhaba arkadaşlar Foruma üye olarak yeni katıldım fakat daha önce de üye olmadan çoğu konuyu takip etmişligimiz var.
Benim sorunum bu konu başlığı altında olduğu gibi airbag ışığı 4×7 şeklinde hata veriyor Oğuzhan beyin anlattığı şekilde ve rize323gt arkadaşın düzelttiği şekilde,bu konuda bana da yardımcı olabilir misiniz.
Yolcu koltuğu ağırlık sensoru genelde 323 lerde var bu sorun benim önceki arabamda da mevcuttu oğuzhan dan küçük bi devre almıştım onunla düzelmişti sizinki de düzelir büyük ihtimalle

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Ağırlık sensörü için parça takılması lazım elimde olacaktı özelden yazdım.

Üst Alt