Mazda 323 BG (1989-94) Kapı Fitili ve Rüzgar Sesini Kesme

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Maşallah, emeğine sağlık iyi çalışmışsın, güle güle kullan.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Tebrik ederim güzel bir çalışma olmuş. Kullandığın fitilin kalınlığı kaç mm. Daha sonra yatık fitil verdiler demişsinya o kaç mm?

Kazasker

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
oğuzhan ben pazar günü kapıları açacam. normal fitilden daha yassı. ölçüp, biçip resimleyip atarım fitili... O0

Araç Markası
Amarok
Araç Renk ve Tip
Beyaz
Emeğine sağlık , seviyorum böyle çalışmaları , süper @oğuzhan DIY bölümü için konular artıyor bak

Tapatalk

javier

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Şampanya
mükemmel konu, bence bizim araçlar sesi çok fazla alıyor içeri. kapı fitilleri iyi fikir ama benim elim hiç yatkın değil bu işlere. :)

Kazasker

Katılımcı
mükemmel konu, bence bizim araçlar sesi çok fazla alıyor içeri. kapı fitilleri iyi fikir ama benim elim hiç yatkın değil bu işlere. :)
kapı fitili takmak çok basit. marşpiyeldeki bakaliti çıkar. fitilin ucundan tut çek. yeni fitili kes yerine tak vidala 3-5 dk. hiç bilmeyen biri için 30 dk. sıkıntı yok biraz risk, biraz zaman, biraz para ve tam cesaret oldumu tamam :) O0 O0 :)

Kazasker

Katılımcı
evet arkadaşlar kaldığıöız yerden devam edelim :)
fitiller kapıları biraz kasmıştı. aldığım yer fitilleri kesmeme rağmen bana biz malımımızn arkasındayız deyip yeni ama daha kaliteli fitil verdiler. biraz daha yassı ve oturaklı bir fitil bu.

Ekli dosyalar

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Eline sağlık, güle güle kullan.

Üst Alt