Mazda 323 Akü Tavsiyesi

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Uzun yıllardır tüm araçlarımda ve ailemin sahip olduğu araçlar da Varta marka akü kullandım. Bugün eskiyen Varta’ mızı ( 4 yıl hizmet etti ) yenisi ile değiştirdik. 2 yıl garantimizi onaylattık.

MZYUN

Katılımcı
Araç Markası
2001 - Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Aracımda ses sitemi olduğu için akü önemli. BJ kasalara 72A alçak akü ölçü olarak uyuyor mu acaba? Takan ya da deneyen oldu mu?

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
1.5 sene geçmiş üstünden aküyü yeni değiştirdim :) geçen gün yolda kalınca aklım başıma geldi :komik:
Magnetti Marelli akü aldım 220tl esnaf işinden faydalandım. İnt fiyatı 330tl bandında (Fiat’ın orijinal aküsüymüş inci aküye üretim yaptırıyorlarmış)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
1.5 sene geçmiş üstünden aküyü yeni değiştirdim :) geçen gün yolda kalınca aklım başıma geldi :komik:
Magnetti Marelli akü aldım 220tl esnaf işinden faydalandım. İnt fiyatı 330tl bandında (Fiat’ın orijinal aküsüymüş inci aküye üretim yaptırıyorlarmış)
Güle güle kullan güzel fiyat.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Arkadaşım Fiat&Opar bölge yedek parçacısında çalışıyor, Eylül ayında bu aküye 350 lira satışı var demişti. Ama fason üretim olduğunu söylememişti.

Mükemmel fiyat... Güle güle marşlamak nasip olsun. :)

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Tam da Magnetti Marelli akü de mi üretiyor? diyecektim ki peşine açıklama gelmiş. ;)
Güle güle kullan...

Üst Alt