Mazda 3 Usb Aux Mp3

ssakizli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 AT - 2004
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
Uygun zamanda bende sipariş vereyim diyorum ama önce galiba yeniden söküp ,hangi soketler boşta kalıyor bakarsam daha sağlıklı olacak.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Benim atılgana da uyuyor galiba sanırsam;

Atılgan.JPG

ssakizli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 AT - 2004
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
aracına uygun olanı sipariş ver gelsin ;) hiç boşuna kurcalama, takarken bakarsın olmazsa iade edersin :)

baya pekistirdim bu konuda isi sorun yok :) yalniz aliexpress te bulabiliyorum ancak. bu olmadi baska deneyeyim demek uzun bir surec olacak dolayisyla baksam daha iyi sanki :))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SOB

Sessiz
Araç Markası
2005 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah HB
Arkadaşlar merhaba info tuşu yok aracım 2005 model bu model de çok fazla yazılan var sizce uyumlu mu benim aracıma şimdiden teşekkürler

bu ürün
US $19.82 15% OFF|Tahmini Teslimat Zamanı

ayrıyeten bu ürüne

bunu takabilir miyiz ortalıkta kablo olmaz böylece daha onceden yapan var mıdır

Ekli dosyalar

• ced7b039-9786-4837-b085-f1611d2fe150.jpg
    ced7b039-9786-4837-b085-f1611d2fe150.jpg
    185.4 KB · Görüntüleme: 35

Ilgaz-p

Katılımcı
9715934756914-jpg.22770

Resimdeki Aparttan bende aldım yaklaşık 1 senedir kullanıyorum ancak benim şöyle bir sorunum oldu ,6 tane klasör yapıyorum, bir klasöre sonradan şarkı ekleyince örneğin klasörde 95 tane şarkı var ancak ileri geri duşu ile 81. şarkıya kadar geliyorum, iler yaptığımda 1 e dönüyor ancak 81. şarkıda kendiliğinden şarkılar devam edince 81-82-83-84 şeklinde devam ediyor ben ileri şarkıya geç dediğimde 81. şarkıdan sonra 1 dönüyor acaba aparatta mı bir problem var şarkıyı hiç görmese çalmaz ancak el ile ilerleme yapınca son eklediğim şarkıları görümüyor, klasörü silip tekrar yüklesemde sorun aynı acaba şarkı kalitesinden mi yapıyor çözemedim 128 k 160k vs gibi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
9715934756914-jpg.22770

Resimdeki Aparttan bende aldım yaklaşık 1 senedir kullanıyorum ancak benim şöyle bir sorunum oldu ,6 tane klasör yapıyorum, bir klasöre sonradan şarkı ekleyince örneğin klasörde 95 tane şarkı var ancak ileri geri duşu ile 81. şarkıya kadar geliyorum, iler yaptığımda 1 e dönüyor ancak 81. şarkıda kendiliğinden şarkılar devam edince 81-82-83-84 şeklinde devam ediyor ben ileri şarkıya geç dediğimde 81. şarkıdan sonra 1 dönüyor acaba aparatta mı bir problem var şarkıyı hiç görmese çalmaz ancak el ile ilerleme yapınca son eklediğim şarkıları görümüyor, klasörü silip tekrar yüklesemde sorun aynı acaba şarkı kalitesinden mi yapıyor çözemedim 128 k 160k vs gibi
Son eklenen dosyaların uzantısı farklı olabilir mi? Track veya Flac gibi.

Ilgaz-p

Katılımcı
Mp3 uzantılı 160K kalitesinde, sonradan eklediklerimde böyle yapıyor,
sorunu çözdüm, şu şekilde çözdüm, ben 6 tane klasör şeklinde yapmıştım flash belleğin için ilk klasörü silerek oradaki tüm parçaları ana dizine attım geriye 5 tane klasör kaldı, Klasör isimlerindeki türkçe karakterleri de sildim şu an sağlıklı bir şekilde çalışıyor :)

hs4255

kedi
Araç Markası
2000 - 626 2.0 115 hp
Araç Renk ve Tip
gümüş gri
arkadaşlar bende malum siteden usb aux dönüştürücü aldım ve monte ettim daha önceki aracımda da almıştım sorunsuz çalışıyordu.
bi değişiklik yaptım ve usb aux panel montaj kiti aldım ilk önce görünen bi yere monte etmek istedim ama tarzı tutmuyordu çok eğreti duracaktı bende torpidonun en arkasındaki kapağı kullandım. ve oraya monte ettim. düşüncelerinizi almak isterim.

48644
48645
48646
48647

dönüştürücü fiyatı 108 tl, 15 tl vergi ile 123 tl
panel montaj kiti fiyatı 15 tl, 15 tl vergi ile 30 tl (fiyatı kadar vergi mi olur demeyin ürün Tr d 55 tl)
11.11 zamanı almama rağmen çok hızlı geldi ürünler.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yer tercihi iyi düşünülmüş. Ellerine sağlık olsun. :harika:

Elin çekik gözlüsü, jest yapıp küçük bir hediye gönderse bile vergisi minimum 12-15 ₺ maalesef... :mad:

HAKAN24

Katılımcı
Araç Markası
2007 Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri
Zamanın da ben de usb dönüştürücü ile beraber resimde ki parçayı sipariş verip çakmaklığın yanına montajını yapmıştım.
Ebatları tam olarak uyum sağladı. Torpidonu içi de iyi fikir...
48650

48651

hs4255

kedi
Araç Markası
2000 - 626 2.0 115 hp
Araç Renk ve Tip
gümüş gri

Kadir4444

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 BK
Araç Renk ve Tip
Gri Hb
Abiler selamun aleyküm mazda 3 2004 model aux aparatı aldım taktım ama Çalışmıyor cd tuşuna basıyorum cd de kalıyor ex veya aux olmuyor. İçinde cd takılı kalmış bundan dolayı olabilir mi

ediz07

Sessiz
Araç Markası
2014 - Mazda 3 Sedan
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Motion AT
2004 modele aux çalışmaz destek yok. makyajlı kasa(2006 ve üstü) mazda 3 de media tuşu var ona basınca çalışıyor.

ediz07

Sessiz
Araç Markası
2014 - Mazda 3 Sedan
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Motion AT
eski aracım 2004 mazda 3, senin dediğin gibi olması için aux değil usb adaptörü alman lazım. örnek link atıyorum bundan alman lazım. Ben bundan alıp kullanmıştım. bundaki mantık 6 lı cd çaları kullanmayıp usb yi onun yerine koyuyorsun. usb icine en fazla 6 klasör ve her birinin icine en fazla 99 mp3 koyabiliyorsun. US $22.2 26% OFF|Otomobiller ve Motosikletler'ten Kablolar, Adaptörler ve Soketler'de DOXINGYE USB AUX Mp3 Çalar Adaptör Araba Dijital Müzik Cd Değiştirici 3.5mm Mazda 2/3/5 /6/CX7/MX5/MPV/Miata/Haraç/RX8 arayüzü AliExpress'da

Üst Alt