• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Mazda 3 Touring

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Mustafa, Mutlu kendi ilgilenmiyor ya da tenezzül etmiyorsa araç hakkında açıklamayı da sen yap madem. Değişen boyanan tramer rutin bakım vs hakkında bilgi verirsen, düşünenler için süreci hızlandırır.

K.B.
K.B.
mustafayk
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz
Mustafa, Mutlu kendi ilgilenmiyor ya da tenezzül etmiyorsa araç hakkında açıklamayı da sen yap madem. Değişen boyanan tramer rutin bakım vs hakkında bilgi verirsen, düşünenler için süreci hızlandırır.
İlan da yazıyor abi.
Ben den rica etti ben de ilanı açı verdim. Siz ne biliyorsanız Bn de aynısını biliyorum.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Tramer sağ ön çamurluk yüzeysel boyama 600 küsür.
Sol çamurluk ön yarısı boyandı lokal sacda düzeltme yapıldı far değişti sisfarı kapağı değişti o nedenlerle 1700 küsür

Subaplar, poryalar, teker bilyeleri, orta aks taşıyıcı bilyesi, v kayış bilyeleri sıfırlandı ntn marka ile.

Arka z rot, denge kolları değişimiş

Son düzenleme:
K.B.
K.B.
mustafayk
Araç Markası
Nissan maxima 2.0
Araç Renk ve Tip
Gri-bronz

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
2014de power sense 81 bin tl idi...
Aynen öyle... Soul donanımın ilk çıkış fiyatı da 54 bin liralar civarındaydı galiba. Şimdi Bl touring vermiyorlar baksana... :ckkmk:

Hayırlı satışlar...
Aracın ekstralarını çoğu insan dikkate almıyor maalesef. Araç touring ama impresiveden donanımlı. Ama alıcı buna bakar mı !!!
İmpresiv'den donanımlı demek biraz iddialı olmuş hocam... ;) Donanımdan kasıt, eklenen aksesuarlar ise o zaman belki...

Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Aynen öyle... Soul donanımın ilk çıkış fiyatı da 54 bin liralar civarındaydı galiba. Şimdi Bl touring vermiyorlar baksana... :ckkmk:

İmpresiv'den donanımlı demek biraz iddialı olmuş hocam... ;) Donanımdan kasıt, eklenen aksesuarlar ise o zaman belki...
Yani...

Üst Alt