• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Mazda 3 Power / 2014 / Kırmızı

BARISUNVER

Sessiz
Araç Markası
2014 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Sedan
Aracın ikinci sahibiyim. İlk sahibinden 47.000 km’de 2 yıl önce aldım. Dolu olan Power paketidir. Model yükselteceğim için satıyorum.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-bakimli-ve-temiz-mazda-3-2014-996289076/detay

➖ MAZDA 3 1.5 SkyActive-G POWER OTOMATİK

➖ Model: 2014 WhatsApp Image 2022-02-02 at 14.42.26.jpegWhatsApp Image 2022-02-02 at 14.42.26 (1).jpeg

➖ Km : 63.200

➖ Renk : Kırmızı

➖ Ekspertiz: İlk sahibi ufak kazası sonrası yetkili serviste sol ön çamurluğunu değiştirmiştir. Herhangi bir boya yoktur. Bende de herhangi bir kazası olmamıştır. Sizde istediğiniz yere ekspertiz yaptırabilirsiniz. Alırken yaptırdığım ekspertiz raporları eklidir.

* Ruhsat bilgileri ciddi alıcılar ile paylaşılacaktır.

* İlk sahibi 5 yıllık garantisi boyunca bakımlarını yetkili serviste yaptırmıştır. Son bakımını 05.06.2021 tarihinde 53.800 kmde Şaşmaz’da yaptırdım. Ön ve Arka fren balataları değiştirildi. Yağ ve hava filtresi değiştirildi. Motor yağı ve silecekleri değiştirildi.

* İtinayla gayet temiz bir şekilde kullanılmış olup içinde sigara içilmemiştir.

* Yedek anahtarı, kullanım kitapçıkları , lastik tamir kiti tamdır. Fotoğraflarda görebilirsiniz .

* Kaporta , motor , mekanik ve elektronik olarak hiç bir problemi yoktur. Tüm fonksiyonları kusursuz olarak çalışmaktadır.

* Motor Performansı %95 çıkmaktadır.

* Bir sonraki muayenesi 01.04.2022 tarihindedir.

Marka
Mazda 3
Model
Power
Model Yılı
2014
Yakıt
Benzin
Vites
Otomatik
Kilometre
63.200
Kasa Tipi
Sedan
Renk
Kırmızı
Fiyat
385.000TL
Motor Hacmi
1496cc
Son düzenleme:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Aracın ikinci sahibiyim. İlk sahibinden 47.000 km’de 2 yıl önce aldım. Dolu olan Power paketidir. Model yükselteceğim için satıyorum.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-bakimli-ve-temiz-mazda-3-2014-996289076/detay

➖ MAZDA 3 1.5 SkyActive-G POWER OTOMATİK

➖ Model: 2014Ekli dosyayı görüntüle 60690Ekli dosyayı görüntüle 60691

➖ Km : 63.200

➖ Renk : Kırmızı

➖ Ekspertiz: İlk sahibi ufak kazası sonrası yetkili serviste sol ön çamurluğunu değiştirmiştir. Herhangi bir boya yoktur. Bende de herhangi bir kazası olmamıştır. Sizde istediğiniz yere ekspertiz yaptırabilirsiniz. Alırken yaptırdığım ekspertiz raporları eklidir.

* Ruhsat bilgileri ciddi alıcılar ile paylaşılacaktır.

* İlk sahibi 5 yıllık garantisi boyunca bakımlarını yetkili serviste yaptırmıştır. Son bakımını 05.06.2021 tarihinde 53.800 kmde Şaşmaz’da yaptırdım. Ön ve Arka fren balataları değiştirildi. Yağ ve hava filtresi değiştirildi. Motor yağı ve silecekleri değiştirildi.

* İtinayla gayet temiz bir şekilde kullanılmış olup içinde sigara içilmemiştir.

* Yedek anahtarı, kullanım kitapçıkları , lastik tamir kiti tamdır. Fotoğraflarda görebilirsiniz .

* Kaporta , motor , mekanik ve elektronik olarak hiç bir problemi yoktur. Tüm fonksiyonları kusursuz olarak çalışmaktadır.

* Motor Performansı %95 çıkmaktadır.

* Bir sonraki muayenesi 01.04.2022 tarihindedir.
Satıldı mı bu araç?

Üst Alt