Mazda 3 BM Skyactiv Media Player Uygulaması

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Navigasyon olayi tamamen cozuldumu.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
epeydir tatildeydim bende ilgilenemedim,
navigasyon kırıldı derken??? acil detay bekliyoruz:)
Navigasyon yurtdışında kırıldı ve farklı yabancı sitelerde nasıl yapıldığı anlatıldı. Ben aracı sattıktan sonra olduğu için ben bu tecrübeyi yaşayamadım ama aracımı alan Tunahan @telal64 arkadaşımız bu işi denedi ve başarılı da oldu. Şu anda kullanıyor. Forumdaki diğer merak eden arkadaşlar içinde en kısa zamanda paylaşıcağını düşünüyorum.

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
evet, çözülmüş, araştırınca gördüm, teşekkürler :)

Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Soul Red
ÇOOOOK büyük bir hata yaptım ve telefonumu android 6.01 marşmelova yükselttim ve maalesef mazda media player uygulaması çalışmaz oldu:(:mad:
yeni versiyonla çalıştırabilen varmı ya da telefonu downgrade edip tekrar lolipopa geçme şansı varmı bilenler bi akıl versin

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
ÇOOOOK büyük bir hata yaptım ve telefonumu android 6.01 marşmelova yükselttim ve maalesef mazda media player uygulaması çalışmaz oldu:(:mad:
yeni versiyonla çalıştırabilen varmı ya da telefonu downgrade edip tekrar lolipopa geçme şansı varmı bilenler bi akıl versin
Android 6 telefonum ve bende çalışıyor.
Eger otomatik olarak yukselttiyseniz (bildigim kadariyla) geri donus olmuyor. Fabrika ayarlarina dondurseniz dahi son isletim sisteminde kaliyor. Tek yontem (eger telefonun garantisi bitti ise) custom rom yuklemek. :(

Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Soul Red
Android 6 telefonum ve bende çalışıyor.
Eger otomatik olarak yukselttiyseniz (bildigim kadariyla) geri donus olmuyor. Fabrika ayarlarina dondurseniz dahi son isletim sisteminde kaliyor. Tek yontem (eger telefonun garantisi bitti ise) custom rom yuklemek. :(
2 farklı telefonda denedim son sürümde her ikisinde bağlantı hatası verdi, diğer yandan acaba netemi bağlanamıyor diye bakıyorum navigasyonu anlık trafik bilgi sistemi çalışıyor artık geri 5 e dönmenin bi yolunu bulacaz mecburen

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Her denememde baglanmamisti ne yazik ki bende de, sebebini bulamadim, kafasina gore bazen baglanip bazen baglanmiyor. Ciddi olarak kullanma ihtiyaci bissetmedigim icin sadece deneyip, calistigini gorup tatmin olup biraktim biraktim, bi daha girmedim :)

Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Soul Red
Her denememde baglanmamisti ne yazik ki bende de, sebebini bulamadim, kafasina gore bazen baglanip bazen baglanmiyor. Ciddi olarak kullanma ihtiyaci bissetmedigim icin sadece deneyip, calistigini gorup tatmin olup biraktim biraktim, bi daha girmedim :)
ilaç niyetine bir kere bile çalışmadı :)
velet arabaya bindiğinde çizgifilm vs istiyor ya da çok sıkışık trafikte tv izlemek iyi oluyor o yüzden bir şekilde döneceğim lollipop a en kötü lollipop işletim sistemli ucuz bi telefon alırım :)

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
ilaç niyetine bir kere bile çalışmadı :)
velet arabaya bindiğinde çizgifilm vs istiyor ya da çok sıkışık trafikte tv izlemek iyi oluyor o yüzden bir şekilde döneceğim lollipop a en kötü lollipop işletim sistemli ucuz bi telefon alırım :)

Lolipopa donmek daha kolay olur bence yeni telefon almaktansa :)
Bilmiyorum custom rom olayina aşina misiniz ama cok da zor bir islem degil,
ben defalarca yaptim kendi telefonuma. Internette telefon modelinizi ve lolipop custom rom yazip aratin, onlarca sonuc cikacaktir.

Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Soul Red
Lolipopa donmek daha kolay olur bence yeni telefon almaktansa :)
Bilmiyorum custom rom olayina aşina misiniz ama cok da zor bir islem degil,
ben defalarca yaptim kendi telefonuma. Internette telefon modelinizi ve lolipop custom rom yazip aratin, onlarca sonuc cikacaktir.
sıfırdan bir mazda3 turboladım,otomatik şanzımanı kuvvetlendirdim,hatta mps i bile modifiye ettim ama rom olayına hiç girmedim dediğin gibi çok zor değildir ama ilgi alanı farklı olunca zor geliyor,çevremdeki gençlere haber saldım ilgilenecekler en kısa zamanda son çare kendim bakarım kimseden ses çıkmazsa :)
ulan yaşlandımmı yoksa ben :)))))))))))

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
sıfırdan bir mazda 3 turboladım,otomatik şanzımanı kuvvetlendirdim,hatta mps i bile modifiye ettim ama rom olayına hiç girmedim dediğin gibi çok zor değildir ama ilgi alanı farklı olunca zor geliyor,çevremdeki gençlere haber saldım ilgilenecekler en kısa zamanda son çare kendim bakarım kimseden ses çıkmazsa :)
Fırsat buldukça paylaşım isteriz ama... Bunlar satır arasında paylaşılıp okunup geçilecek atraksiyonlar değil ki? :)

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
sıfırdan bir mazda3 turboladım,otomatik şanzımanı kuvvetlendirdim,hatta mps i bile modifiye ettim ama rom olayına hiç girmedim dediğin gibi çok zor değildir ama ilgi alanı farklı olunca zor geliyor,çevremdeki gençlere haber saldım ilgilenecekler en kısa zamanda son çare kendim bakarım kimseden ses çıkmazsa :)
Gençlerden iş çıkmazsa yardimci olurum seve seve :)

Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Soul Red
Fırsat buldukça paylaşım isteriz ama... Bunlar satır arasında paylaşılıp okunup geçilecek atraksiyonlar değil ki? :)
bir yerlerde aracı komple dağıtırken(işe başlarken)ki hali ve parçaların fotoları olacaktı ama binlerce resim içinden tek tek arayıp bulmak gerek söz vermeden şöyle bağlayayım cümlemi fotolara denk gelince ayırırım hemen bir arada hikayesiyle beraber dilimin döndüğünce yazarım bir kaç satır

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
bir yerlerde aracı komple dağıtırken(işe başlarken)ki hali ve parçaların fotoları olacaktı ama binlerce resim içinden tek tek arayıp bulmak gerek söz vermeden şöyle bağlayayım cümlemi fotolara denk gelince ayırırım hemen bir arada hikayesiyle beraber dilimin döndüğünce yazarım bir kaç satır
@Uyumsuzelement Ben bunun sözünü almak istiyorum abi Mazda 3 BK Turbo Montaj konusu harika olurdu:rolleyes:

Son düzenleme:

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
Bi ara sahibinden de sedan gri Mazda 3 vardı turbolu o muydu acep?

Üst Alt