Mazda 3 BL (2009-13) Paspas Tavsiyesi

Lupara

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 BL
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
Havuzlu 3D denen paspaslardan kullanan var mi? Tam oturuyor mu?
Tam oturmazsa cok amele bir goruntusu olacak.

seo06

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz Hatchback
Arkadaslar mazda 3 2010 hb aracima paspas almayi düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz koku yapmayan kauçuk paspas cesitleri var mi?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Arkadaslar mazda 3 2010 hb aracima paspas almayi düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz koku yapmayan kauçuk paspas cesitleri var mi?
Mesajının taşındığı konuyu incelemekte fayda var... Benim tavsiyem ise; servisten orijinal kauçuk paspas alman, bir zamanlar fiyatı da çok uygundu şimdi nerelerde bilemiyorum...

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB

Servisten orjinal paspas tavsiye ederim. Çıt çıtlari uyuyordu uymuyordu derdin de yok hemde ben alirken fiyati oyle uçuk da değildi (simdi nekadar bilmiyorum)

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
Kauçuk paspaslar kullanışlı olsa da kilitli halı paspaslar daha güzel gösteriyor arabayı. Kapı taraflarında da mazda 3 yazıyor. Arabayı yıkarken paspasları sert bi yere 3-5 defa vuruyorum epey temizleniyor. 2-3 ayda bir de yıkatıyorum.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Kauçuk paspaslar kullanışlı olsa da kilitli halı paspaslar daha güzel gösteriyor arabayı. Kapı taraflarında da mazda 3 yazıyor. Arabayı yıkarken paspasları sert bi yere 3-5 defa vuruyorum epey temizleniyor. 2-3 ayda bir de yıkatıyorum.
Bence de daha şık görünüyor ama kullanım alanları farklı, kışın ıslak ayakla halıya basınca koku yapıyor ve altına geçiriyor o bakımdan kauçuk kullanılıyor, kauçukta da Mazda 3 yazıyor yalnız halıda daha belirgin duruyor.

Son düzenleme:

seo06

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz Hatchback
Servisi aradım ve sordum arkadaşlar 347 tl kauçuk paspas. Çok pahalı değil mi ?

Üst Alt