Mazda 3 BL (2009-13) Kapı Hoparlörü Değişimi

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@ezmocesteri senin set iyi fakat ses yok ,bence iyi bir ayar lazım veya navitec in çıkışlarında var sanırım bir problem ?

Tapatalk

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
[member=56]ezmocesteri[/member] senin set iyi fakat ses yok ,bence iyi bir ayar lazım veya navitec in çıkışlarında var sanırım bir problem ?

Tapatalk
Sendeki ses güzelliği bende yok sen de duydun, aslında dolgun bir ses mevcut ama yüksek seslerde boğmaya başlıyor, Navitech sıfır ürün, sistemi takanlarda Navitech satıcısı ve bildikleri bir cihaz, Navitech çıkışında sorun olsa söylemezler miydi ya da anlamazlar mıydı acaba? İşinin piri birini bulun bana koca Ankara da Pioner Memet ve CanCan var ve çoğu memnun değil. İstanbul a gitiiğimde sistemi gözden geçirecek sağlam bir yer lazım bana.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Valla bende anlamış değilim senin olayı sistem kaliteli ama ses bozuk , sağlam bi usta şart sana

Tapatalk

ismail-1903

Katılımcı
Araç Markası
2002- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

Sendeki ses güzelliği bende yok sen de duydun, aslında dolgun bir ses mevcut ama yüksek seslerde boğmaya başlıyor, Navitech sıfır ürün, sistemi takanlarda Navitech satıcısı ve bildikleri bir cihaz, Navitech çıkışında sorun olsa söylemezler miydi ya da anlamazlar mıydı acaba? İşinin piri birini bulun bana koca Ankara da Pioner Memet ve CanCan var ve çoğu memnun değil. İstanbul a gitiiğimde sistemi gözden geçirecek sağlam bir yer lazım bana.

Navitech in ses çıkışı o kadar güzel değil.

En ucuz basit Pioneer teyp daha iyi ses veriyor. Navitech kötünün iyisi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Navitech in ses çıkışı o kadar güzel değil.

En ucuz basit Pioneer teyp daha iyi ses veriyor. Navitech kötünün iyisi

İkinci cümlene hiç katılmıyorum Hakan...

Yıllarını bu sektöre vermiş ve piyasada iyi bir yer edinmiş olan Pioneer ile adını bile navigasyondan alan marka ile yan yana getirilerek "en ucuz basit" gibi nitelemelere maruz kalmasına katılmıyorum...

:)

ismail-1903

Katılımcı
Araç Markası
2002- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
24 bit dac ve altın kaplama devreler, yüksek kalitedeki dahili amfi vs.. Navitech uygun fiyat ama Alpine yada pioneer double din alsaydın farklı olabilirdi durum.

ismail-1903

Katılımcı
Araç Markası
2002- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
Universal üretiyorlar. Ekstra olarak çerçeve satın alıp takabilirsin bunları. Hepsi masraf ama kalitede ucuza gelmiyor maalesef.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

İkinci cümlene hiç katılmıyorum Hakan...

Yıllarını bu sektöre vermiş ve piyasada iyi bir yer edinmiş olan Pioneer ile adını bile navigasyondan alan marka ile yan yana getirilerek "en ucuz basit" gibi nitelemelere maruz kalmasına katılmıyorum...

:)

Ben Pioneer'i kötülemedim ki abi Guzudaki eski teybim olan Pioneer in şuanki Navitech'e göre harika bir sesi vardı. Hee normal düzen (cd-usb çalar) Pioneer mi yoksa Double Navitech mi dersen her daim Navitech derim

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ben Pioneer'i kötülemedim ki abi Guzudaki eski teybim olan Pioneer in şuanki Navitech'e göre harika bir sesi vardı. Hee normal düzen (cd-usb çalar) Pioneer mi yoksa Double Navitech mi dersen her daim Navitech derim

İkisi farklı kategoriler, bu yüzden aynı cümle içinde kullanılmasına ve karşılaştırılmasına karşıyım sadece... ;)

akif can

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 (2010) Touring
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
fotoğraf eklemek istedim boyut büyük diyor,nasıl eklemem gerekir arkadaşlar ?

Üst Alt