Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert

topuzdaki deformeler eli rahatsız etmediği sürece(ki otomatik olunca az kullanılıyor) sorun olmuyor ama direksiyondakiler daha rahatsız edici. asıl direksiyona çözüm bulmalı

Direksiyonun çözümü 100 tl , direksiyon kaplayan döşemeciler var onlar yenileme yapıyor derinin kalitesine göre fiyatlar artıyor

Tapatalk

alper

Katılımcı
Araç Markası
Ford Mondeo
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri-Sedan
Bugü
Direksiyonun çözümü 100 tl , direksiyon kaplayan döşemeciler var onlar yenileme yapıyor derinin kalitesine göre fiyatlar artıyor

Tapatalk
teşekkürler,
ayrıca bizim direksiyon simidi biraz sert gibi. bu sabah şöyle bi baktım. sanki daha yumuşak olsa daha mı iyi olurdu diye düşünmedim değil..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Direksiyon için seçenek çok... Hemen hemen her ilde düzgün kaplama yapan yerler var...

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert

Bugüteşekkürler,
ayrıca bizim direksiyon simidi biraz sert gibi. bu sabah şöyle bi baktım. sanki daha yumuşak olsa daha mı iyi olurdu diye düşünmedim değil..

Değişim yaptırırsan biraz kalın deriler oluyor onlar daha ucuz ama kaplandığında daha etli ve yumuşak oluyor , sorarsın döşemeciye yön verir sana

Tapatalk

Hasan Arslan

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 Touring 2009
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hatcback
Aracımın otomatik vites topuzu deforme olmuştu. Aynı zamanda ortadaki gri parlak nikelajda boya silinmesi vardı. Topuzu eskisiyle birebir aynı malzemeden kaplattım. Ortasını da aynı renk boya vernik vs işlemlerden sonra orjinali gibi oldu. Görüntü kirliliği de ortadan kalktı. şimdi daha şık duruyor.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Aracımın otomatik vites topuzu deforme olmuştu. Aynı zamanda ortadaki gri parlak nikelajda boya silinmesi vardı. Topuzu eskisiyle birebir aynı malzemeden kaplattım. Ortasını da aynı renk boya vernik vs işlemlerden sonra orjinali gibi oldu. Görüntü kirliliği de ortadan kalktı. şimdi daha şık duruyor.
İnsan bir iki kare fotoğraf çeker de Garaj ruhuna uygun olur mübarek insan. :hhhhhh:

Hasan Arslan

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3 Touring 2009
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hatcback
Merhaba;
Otomatik vites topuzu deri kısmında aşınma\yırtılma vardı. Düzcede Ayd Direksiyon firmasında topuzu kaplattım. orta kısımdaki nikelaj kısmını da kendim boyadım. Eskisinden daha güzel oldu.

Ekli dosyalar

• vites topuzu 1.jpg
    vites topuzu 1.jpg
    227.5 KB · Görüntüleme: 25
  • vites topuzu 2.jpg
    vites topuzu 2.jpg
    208.7 KB · Görüntüleme: 25

Üst Alt