Mazda 3 BK (2003-09) Amortisör Tavsiyesi

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
Değerli arkadaşlar bir hayli ertelemiş olduğum 2006 model sedan m3 aracımın patlak olan ön amortisörlerini değiştirmek istiyorum. Evo mazdadan almış olduğum birim fiyatı 390,00 tl marka ise fomoco.
Altarnatif marka tavsiyelerinizi ve nereden temin edebileceğim konusunda yardımlarınızı bekliyorum.

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bugün aradım evoyu fiyatını ve markasını sordum öyle dediler. patlak olup olmadığı konusuda muallak zaten. Karadeniz etkinliğinde arkadaşlarda baktı ama tam emin olamadılar. Video çektim akşam eklerim bakalım arkadaşların yorumları ne olacak.

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Anladım. Tek amortisör için fiyat yüksek geldi bana baya.
Alternatif Monroe Tokico Kyb

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Teki 390 mı?

Ne desem bilemedim... Allah ellerine düşürmesin...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Ben indirim zamanı tanesini 130 aldım 99 323 arka amortisör.

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Evo dan bu fiyatı beklemiyordum [member=151]msone26[/member] mustafa abi gene dediğim gibi İstanbul anadolu yakasında bulursan aldıracak adamda var getirmeye otobüs şoförü arkadaşımda var çarşambada belirttiğin noktada bıraktırırım ama hala patlak olduğuna inanmıyorum makyajsız kasa kullandım 2004 dynamic oda yumuşaktı bizim makyajlılar kazık gibi

maytalman52

Katılımcı
Gerçekten de çok abartılı bir fiyat [member=151]msone26[/member] kardeşler e sordun mu fiyat filan

ahmoztrk

Katılımcı
Ben kyb marka taktım 4ünüde 626ıma arkaların ikisini 300e önleri 360a aldım komple 4ü 660a mal oldu

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
Gerçekten de çok abartılı bir fiyat [member=151]msone26[/member] kardeşler e sordun mu fiyat filan
Senle tel konuştuğum gün gittim Harun 370 felan dedi adnan otomotiv Kardeşlerdeki Fatihe. Saolsun telefonumu aldı piyasayı araştırıp tekrar aradı KYB nin 220 ye bulmuş. Aynı amortisörü (KYB) 160 170 o civarlarda bulabiliyorum.

sahinerden

Katılımcı
Araç Markası
2006- Mazda 3 AT
Araç Renk ve Tip
Titanyum Gri - Sedan
benim guzunun sağ amortisörünü değiştirmiştim.Monroe olması lazım markası alman malı 1 yıl firma garantisi var. Servise göre daha uygun gelmişti fiyatı bir araştırmanızı tavsiye ederim. Veya amottisör tamircileri var istanbulda olsanız yardımcı olurdum tamirine 1 yıl garantide veriyolardı. İnşallah yardımcı olabilmişimdir.

Üst Alt