Mazda 3 BK (2003-09) Led Ampul Değişimi Sonrası Oluşan Sorun

Kadir4444

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 BK
Araç Renk ve Tip
Gri Hb
Abilerim selamun aleyküm mazda 3 bk 2004 arka tavan lambasını söküp led taktım ilk başta yandı sonra kendiliğinden söndü ve teyip araç bilgisayarı hepsi gitti çalışmıyor sigorta atmıştır dedik değiştirdik ama hala aynı çok acil yardımınıza ihtiyacım var sıkıntı ne olabilir

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Benim de başıma gelen bir sorun... Sigorta değişimi sonrasında düzeldi ama yakıt tüketimini göstermiyor. Eski ampulü taktığında normale dönmüyor mu?

Kadir4444

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3 BK
Araç Renk ve Tip
Gri Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Benim de başıma gelen bir sorun... Sigorta değişimi sonrasında düzeldi ama yakıt tüketimini göstermiyor. Eski ampulü taktığında normale dönmüyor mu?
Abim çözdük problemi biz torpido gözündeki sigortalara baktık kaputun altındaki hiç aklımıza gelmedi orayı kontrol ettik ve değiştirdik düzeldi. Hatta o sıkıntı olduğunda araçta kadran selamlama oldu çok sevinmiştim sigortayı değiştirdiğimizde kadran selamlama olmadı

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Böyle olduğunu sonradan öğrendim hatta o sıra sen 2004 sün kendine gel millet para verip kadran selamlama açtırıyo falan demiştim meğer problem olduğundan dolayıymış
Çok hoşuna gittiyse buyur... :)

Üst Alt