Lada Niva Yeniden Yollara Dönüş Yapmaya Hazırlanıyor

meriç

Katılımcı
Araç Markası
2001 Premacy 1.8 AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı, SW
Lada kendi pazarini Daciaya kaptirali çok oluyor abi. Bundan sonra bana kalırsa imkansız bizim pazarda tutulması. Tek tük nerdeyse şahıs bazlı firmalar getirip meraklısına satar. Sonrada yine çekilir Türkiye'den, daha önce olduğu gibi.

Bence niva için geçerli değil, niva’nın fanları azımsanmayacak kadar çok halen, hatta duster’in fiyatının 100 binlere dayandığını düşünürsek 50-60 bine Niva oldukça satar gibi geliyor bana, bence iki handikap var 1.7 motor ve tek kapı olması ve hatta 5 kapı olsa 1.7 motor olması bile (vergi) çok önem arz etmez diye düşünüyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Bence niva için geçerli değil, niva’nın fanları azımsanmayacak kadar çok halen, hatta duster’in fiyatının 100 binlere dayandığını düşünürsek 50-60 bine Niva oldukça satar gibi geliyor bana, bence iki handikap var 1.7 motor ve tek kapı olması ve hatta 5 kapı olsa 1.7 motor olması bile (vergi) çok önem arz etmez diye düşünüyorum

Resmi sitesinde 5 kapılı modelin de geleceğini yazıyor. Bu arada düşüncelerinize katılıyorum. Lada Niva iyi kötü tartışılır ama efsane olduğu kesin.

meriç

Katılımcı
Araç Markası
2001 Premacy 1.8 AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı, SW
Resmi sitesinde 5 kapılı modelin de geleceğini yazıyor. Bu arada düşüncelerinize katılıyorum. Lada Niva iyi kötü tartışılır ama efsane olduğu kesin.

Valla 5 kapı ve otomatik vites olsa kendimi ve şartlarımı zorlayabilirim makul fiyatlarda olursa...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

Koysun küçük hacimli dizel motoru, filo satışları yeter onlara.

Üst Alt