Alınık Kupon Araçlar - ''Ortak Konu''

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
2 hafta once CX-5 mi RAV4 mü derken baktigim Antalya Mepaz'da 2012 model 110 bin km.de kirmizi bir CX-5 vardi, 109 bin tl'ye satilikti. Ayni aksam ilan kalkti, aradim konustum patron kullaniyor bu ara hala satilik dendi, haftaya ariyim konusalim takas icin dedim ama sonra is guc derken kaldi... Bu sabah 9.30da kontrol ettigimde yeni ilan yoktu, 10.20de favori ilan fiyati dustu diye bildirim aldim, bir de ne goreyim ayni CX-5 yeniden ilanda hem de fiyat 83.500 tl :eek:
Hemen aradim, boyle boyle dedim, kapora aldik dediler, ne ara dedim, sizden once biri aradi anlastik dediler, fiyat niye boyle dedim, uzun zamandir satamadik, satmak icin dediler, yikildim :agla:

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181221-125724.jpg
    Screenshot_20181221-125724.jpg
    161.9 KB · Görüntüleme: 43

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
2 hafta once CX-5 mi RAV4 mü derken baktigim Antalya Mepaz'da 2012 model 110 bin km.de kirmizi bir CX-5 vardi, 109 bin tl'ye satilikti. Ayni aksam ilan kalkti, aradim konustum patron kullaniyor bu ara hala satilik dendi, haftaya ariyim konusalim takas icin dedim ama sonra is guc derken kaldi... Bu sabah 9.30da kontrol ettigimde yeni ilan yoktu, 10.20de favori ilan fiyati dustu diye bildirim aldim, bir de ne goreyim ayni CX-5 yeniden ilanda hem de fiyat 83.500 tl :eek:
Hemen aradim, boyle boyle dedim, kapora aldik dediler, ne ara dedim, sizden once biri aradi anlastik dediler, fiyat niye boyle dedim, uzun zamandir satamadik, satmak icin dediler, yikildim :agla:
Nasip, nasip, nasip... :(

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Makyajlı M6 kovalayanlar için değerlendirilebilecek bir araç. Tabi boya takıntınız yoksa ve özellik olarak sunroof, deri döşeme ve elektrikli koltuk aramıyorsanız.

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Paylaşımı görünce benimde bugum favorilerime ekledigim şu araç geldi aklıma. Ederini piyasasını bilmiyorum ama cok hoşuma gitti.

Makyajlı M6 kovalayanlar için değerlendirilebilecek bir araç. Tabi boya takıntınız yoksa ve özellik olarak sunroof, deri döşeme ve elektrikli koltuk aramıyorsanız.

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...li-hic-sigara-icilmemis-mazda-640261462/detay

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Takip ettiğim kadarı ile 2 veya 3. defa ilana çıkıyor. Spor ön panjuru, spoileri ve açık renk deri döşemesiyle çok hoş. Ayrıca bu renk o dönemin lansman rengi. Güzel araç, km ve boya takıntısı olmayanlar için 55 ve altına alınabilir.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Türkiye'ye ilk gelenlerden; hava yastığı, sunroof gibi donanımları olan 323 BA kasalardan güzel bir araç. ;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Hemen opsiyonlanmış, cayma falan olursa takipçilerin dikkatine...

Kapalı garajda dursa da meretin göğüs yine çatlıyor yine çatlıyor arkadaş. Yalnız çok düzgün araba. Hastası için fırsat. O yüzden de hemen opsiyonlanmış.

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
8 aylık station wagon mu yoksa SUV mu maceramin sonuna geldim ve MPV'de karar kıldım, her ne kadar gönülsüz de olsam şartlar buraya getirdi beni, 2015-16 Ford Grand C-max olacak sanirim bir sonraki aracimiz. Kopruden onceki son cikistayim, var mi beni durduracak? :agla:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
8 aylık station wagon mu yoksa SUV mu maceramin sonuna geldim ve MPV'de karar kıldım, her ne kadar gönülsüz de olsam şartlar buraya getirdi beni, 2015-16 Ford Grand C-max olacak sanirim bir sonraki aracimiz. Kopruden onceki son cikistayim, var mi beni durduracak? :agla:
Mazda olmayacaksa, Ford da iyidir derim... Hayırlı olsun şimdiden. :harika:

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
508’i alcaktın abi sen yanlış yaptın :komik:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
MPV kararı kesinse C Max kötü tercih olmaz sanırım ama kronik sorunları vardı diye duymuştum sanki, tabi hangi kasa olduğunu bilmiyorum. Hasan'ın patronunda Merco B var satılık

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
MPV kararı kesinse C Max kötü tercih olmaz sanırım ama kronik sorunları vardı diye duymuştum sanki, tabi hangi kasa olduğunu bilmiyorum. Hasan'ın patronunda Merco B var satılık
Mecedes A, BMW 2 ve C-Max serileri bagaj hacmi olarak ufak kalıyor bana gore. Grand C-max'de arka 2 koltuk yatay pozisyondayken 700 lt bagaj oluyor, onu da parmaklikla ikiye bölünce hem köpük'e hem de bagaj olarak bize yer kalır diye dusunuyorum.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
MPV ler için bagaj bilgilerine ulaştın mı kıyas için, önemli kriter senin için ya ondan diyorum. Verso, Scenic, Picasso, Zafira, vs

Holydao

Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
MPV ler için bagaj bilgilerine ulaştın mı kıyas için, önemli kriter senin için ya ondan diyorum. Verso, Scenic, Picasso, Zafira, vs
Baktım, 5 kisilik olanlar yetersiz gibi geldi bana, 7 kisilik olanlar daha ideal hatta kopek sahibi bir arkadasimin grand scenic aracinda tecrube de ettim bu durumu. Verso, Scenic ve picasso'da gostergelerin ortada olmasi sebebiyle onlari direkt eledim zaten, neden boyle bir sey yapiyorlar bu tip araclarda anlayamadim. Otomatik Zafira bulmak cok zor zaten Geriye de grand c-max kaliyor sadece. Onun da otomatigi 2016'dan itibaren var. Şu an 108 yazan bir ilan var Ankara ford bayiinde, son konustugumda yardimci oluruz demislerdi, onlarla bi konusacagim bugun.

Üst Alt