Alınık Kupon Araçlar - ''Ortak Konu''

1998model 626

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Hb
Mitsubishi galant'in 1985 model sedan kasasını ben 2015 yılında alacaktım acayip niyetlenmistim 4800tl gibi de pazarlık yapmıştık araç da klima bile vardı ama sonradan ailem vazgeçirdi tepkiler tepkiler :) :)

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Geçen Akdeniz bölgesinde (Mersin-Antalya ili hatırlayamıyorum) MPV vardı 2000 model, 30-32.000 fiyatlı, Benzin+LPG, siyah renk üstünde portbagaj vardı. Oda iş görürmüştü aslında.
Azmanı satmadan işini görebilmen dilegiyle.
Alınacak tek Mazda MPV, daha önce forumda satışa çıkan MPV'ydi. Onun kadar temiz MPV görmedim. Şuan el değiştirmiş yine ilanda 40'dan 63'e çıkmış :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Alınacak tek Mazda MPV, daha önce forumda satışa çıkan MPV'ydi. Onun kadar temiz MPV görmedim. Şuan el değiştirmiş yine ilanda 40'dan 63'e çıkmış :)

İncelemekte fayda var.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

İncelemekte fayda var.
Veli abi araç güzelde, iş de görür lakin buna bu kadar para verilmez ya.
Şu araç favorim ama araç sahibi araçtan anlamıyor. Şanzıman yağı ne zaman değişti diyorum. Ustaya gösterdim gerek yok dedi diyor. Gümrükten çıkardığından beri hiç şanzıman yağı değişmemiş anladığım kadarıyla, ne kadar eski bilinmezde.
Kısacası kapalı kutu bir araç, çok iyide olabilir çok bakımsızda, ağır bakımlar alan kişide patlayabilir yani...

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Golf, ilk zamanlar 27-28 civarındaydı ve 25'e bitecek gibiydi... @tgykya ya havale ediyorum ilan sahibini... :p

Kia Carens'lere 18-20 bin liralıkken bakmıştım, cesaret edemedim. Hakkında Bilgi sahibi değilim.

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Veli abi araç güzelde, iş de görür lakin buna bu kadar para verilmez ya.
Şu araç favorim ama araç sahibi araçtan anlamıyor. Şanzıman yağı ne zaman değişti diyorum. Ustaya gösterdim gerek yok dedi diyor. Gümrükten çıkardığından beri hiç şanzıman yağı değişmemiş anladığım kadarıyla, ne kadar eski bilinmezde.
Kısacası kapalı kutu bir araç, çok iyide olabilir çok bakımsızda, ağır bakımlar alan kişide patlayabilir yani...
Traktörle takas olur demiş, @Murat Yılmaz hocamla görüş bence :)
Motor galiba sonata,magentis ile aynı.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Traktörle takas olur demiş, @Murat Yılmaz hocamla görüş bence :)
Motor galiba sonata,magentis ile aynı.
Sahibi motor sonata, şanzıman mazda diyor. Benim bildiğim güç grubu yani motor şanzıman aynı markanın olur. Adam bizi traşlıyor. Bilinçli bir kullanıcı olsa talip olmuştum. Yinede yerinde inceletmek için bir arkadaşa da rica da bulancağım

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Aslında otomatik mitsu. Colt düşünüyordum bu aracı alternatif olarak bi arkadaş tavsiye etmişti temize benziyor diye de. maZda 2 düşündüm ama bagaj yok gibi biraz ufak ve parça sıkıntısı olabilir mi?

Gökan Turmuş

Katılımcı
Araç Markası
Citroen C5 DC
Araç Renk ve Tip
Gümüş

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

MetinU

Aktif
Araç Markası
'99 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Bordo - Sedan
Youtube'da sekiz silindir diye bir kanal var. Ankara'da meçhul bir yerde bir garajda saklanan araçlar. Çok temiz ve nadir araçlarda var içinde.
Ama bu araç diğerlerinin yanında o kadar da cazip gelmedi.

Bu arada daha jelatinleri üzerinde :D

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
videoyu zamanında paylaşmıştık ve bu aracı gördüğümde çok şaşırmıştım o_O

aslında eksik parçası yok hobilik bir araç olabilir illa 4 4 lük toplanacak diye bir şart yok alıp ufak bir toplayıp tadı çıkarılabilir ama motoru biraz daha güçlü olsa bana göre olabilirmiş :hrkbuya: hemide arkadan itişş :krnz:
şu jantları bulsak veya buna yakın bir şey bulsak birde ön amblem tamam :cool:
bulamazdak işleriz :koptum:
48406

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

Gökan Turmuş

Katılımcı
Araç Markası
Citroen C5 DC
Araç Renk ve Tip
Gümüş

tugrul100

Sessiz
Araç Markası
mazda
Araç Renk ve Tip
beyaz coupe
arkadaşlar merhaba o aracı ben satın aldım. önümde 1 yıllık bir maraton var araca binmek için. araç adanaya car-pro restorasyona gidecek alınır alınmaz, ardından tüm taban saçı ve bagajı görmediğimiz tüm çürükler sıfırdan üretilip kaportası bitirilecek. ardından renge karar vermedim ama boyanacak, sonra motor elden geçecek ve mutlu son ... işler böyle giderse bu max 1 yıl sürer ama işlerimiz devam ederse 3 ay sonra yollarda görebilirsiniz.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
arkadaşlar merhaba o aracı ben satın aldım. önümde 1 yıllık bir maraton var araca binmek için. araç adanaya car-pro restorasyona gidecek alınır alınmaz, ardından tüm taban saçı ve bagajı görmediğimiz tüm çürükler sıfırdan üretilip kaportası bitirilecek. ardından renge karar vermedim ama boyanacak, sonra motor elden geçecek ve mutlu son ... işler böyle giderse bu max 1 yıl sürer ama işlerimiz devam ederse 3 ay sonra yollarda görebilirsiniz.
Yerinizde olsam, süreci fotoğraflayarak forumda konu açardım... Hayırlı olsun, Allah kolaylıklar versin.

Üst Alt