Alınık Kupon Araçlar - ''Ortak Konu''

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Ooo muhabbet koyu, öncelikle @Murat Yılmaz abi teşekkür ederim, niyetimi bilen birkaç kişiden birisin. birkaç ay önce düğün nedeniyle guzuyu satayım diyordum fakat bir şekilde düğün hazırlıkları devam ediyor. Bu nedenle satışı şimdilik rafa kaldırdım gibi. Aksi bir durum olursa maalesef ayrılmak zorunda kalacağım. O zamana da kısmet diyelim şimdilik. :) Yarının ne getireceği belli olmaz. @Erçay direkt sana haber veririm zaten. :)

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Yine hüsran yaşadım ya :) neyse zorla güzellik olmaz derler, ben kendi başımın çaresine bakayım, atayım kendimi maximanın bilinmeyen derin ve karanlık kollarına
Mesaj otomatik birleştirildi:

@aurora 17’sinde Rize’ye gideceğim, bayram sebebiyle, bayram öncesi almam lazım, muhtemelen zamansal olarak uyuyamayacağız, bu hafta içi veya haftaya bu işi bitirmem lazım

Yine de düşüncen için teşekkür ederim

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Yine hüsran yaşadım ya :) neyse zorla güzellik olmaz derler, ben kendi başımın çaresine bakayım, atayım kendimi maximanın bilinmeyen derin ve karanlık kollarına

@aurora 17’sinde Rize’ye gideceğim, bayram sebebiyle, bayram öncesi almam lazım, muhtemelen zamansal olarak uyuyamayacağız, bu hafta içi veya haftaya bu işi bitirmem lazım

Yine de düşüncen için teşekkür ederim
Yazın hemen hergün görüyorum yeşilinden bir maxima, yepyeni duruyor. Çok güzel araba ama alırken kılı kırk yar bence :)

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
@Erçay @Kemal

Adem ustalarda 97 model, 323 sedan var, araç çok iyi duruyordu...
Bilmiyorum bu aracı ilanda mı?

İzmirde bi yeşil maxima var 16 bin fiyatı vardı 15.500 teklif ettim de kabul etmedi. 18500 yaptı fiyatı, şimdi 18’e çekmiş :)

Erçay forumdaki satılık ilanlarına baktın mı, ilgini çeken araç vardır belki.
Var mı balon? Ben göremedim

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
@Erçay @Kemal

Adem ustalarda 97 model, 323 sedan var, araç çok iyi duruyordu...
Benim arkadaşın dengesinin oturmasi gerekiyor abi ben onun için 20-25 bandinda arac bakarken o bana 40 kusurlerdeki ilanları gonderiyor nasıl diye. Parayla imanin kimde olduğu gerçekten belli olmuyor :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Benim arkadaşın dengesinin oturmasi gerekiyor abi ben onun için 20-25 bandinda arac bakarken o bana 40 kusurlerdeki ilanları gonderiyor nasıl diye. Parayla imanin kimde olduğu gerçekten belli olmuyor :)

Bektaşi yolda gördüğü garibana sormuş; "bende para mı vardır, iman mı?" Gariban; para vardır diyeyim de belki bana da verir diye düşünerek "sende bol para vardır" demiş... Bektaşi, iki elini ceplerine sokmuş ve bomboş olarak ceplerini dışarı çıkarmış; "görüyorsun beş kuruş para yok, imanın olmadığını da sen söyledin..."

:bsmagryr:

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Yarın 86 model 230E merso alıp bu işe bir son verebilirim. Eyyy garaj ahalisi, Kimse benim ciddiyetimi test etmeye kalmasın. Sizlere yastık altına sakladığınız balonları patlatın, 626’ları bozdurun dedim. Dün ne dediysek bugün arkasındsyız elhamdulillah. 626’da kalanlar yaya kalır.

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Yarın 86 model 230E merso alıp bu işe bir son verebilirim. Eyyy garaj ahalisi, Kimse benim ciddiyetimi test etmeye kalmasın. Sizlere yastık altına sakladığınız balonları patlatın, 626’ları bozdurun dedim. Dün ne dediysek bugün arkasındsyız elhamdulillah. 626’da kalanlar yaya kalır.
Yakışır  :harika::harika:varmı ilan

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

Hangisi ?? beyaz mı yeşil mi lacivert mi ???
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-temiz-ekonomik-230e-593660624/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-alman-tanki-satista-592403084/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-aile-araci-aciklamayi-okuyun-591642462/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-orjinal-kazasiz-590885125/detay

Üst Alt