Mazda 6 GH (2007-13) Kronik Ön Konsol Problemi

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@dülgeroğlu çok güzel olmuş hayırlı olsun, ön konsol bütünlüğü olarak renk farkı var mı, yoksa orijinal gibi mi?

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
@dülgeroğlu çok güzel olmuş hayırlı olsun, ön konsol bütünlüğü olarak renk farkı var mı, yoksa orijinal gibi mi?
54788

Bu fotoğrafta az çok belli oluyor, kapı üstleri ve alttaki kapaktaki kaplamaya birebir aynı

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Ekli dosyayı görüntüle 54788
Bu fotoğrafta az çok belli oluyor, kapı üstleri ve alttaki kapaktaki kaplamaya birebir aynı
Abi çok güzel olmuş çok ayırt edilmiyor renk olarak. Beyza airbag kendini ispatlamış ama maalesef ki ispatladığı için çok yüksek rakamlar isteyen bir işletme. 4 kapı tamiri + boyası için 1.500tl rakam istemişlerdi benden. Japon, kumaş, sprey boya ile 100tlye kendim halletmiştim.

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Abi çok güzel olmuş çok ayırt edilmiyor renk olarak. Beyza airbag kendini ispatlamış ama maalesef ki ispatladığı için çok yüksek rakamlar isteyen bir işletme. 4 kapı tamiri + boyası için 1.500tl rakam istemişlerdi benden. Japon, kumaş, sprey boya ile 100tlye kendim halletmiştim.
Doğru diyorsun kardeşim. Azıcık elin yatkın olsa, bunu da kendin halledebilirsin. Ha airbag yazısı da eksik oluversin nolacak

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
@dülgeroğlu güle güle kullan güzel olmuş ;) airbag patlama konusunu sordun mu?
Aklıma gelmedi sormak, ama firma profesyonel bir firma. Sıkıntı olacağını sanmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ustadan gelen cevap:
Hıc bı sıkıntı olmaz abı kaplamada kullandıgımız malzeme cok ince ve patlayıcı basınclı bı patlayıcı oldugu için kesınlıkle patlar zaten bız alt acıcak olan kısma işlem yapmıoruz eskı kaplamayı nasıl acıosa bunuda o sekılde acıyor test ettık bız sonucta hepımızın coluk cocugu sevdıgı esı dostu var bu vebale gıremeyız abi bıle bıle

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Konya Karabay Oto ile görüştüm, 1500 tl fiyat verdi, 1 günde hallederim diyor... Gayet güzel gibi.. Gitmeyi düşünüyorum
Screenshot_2021-11-11-10-17-25-180_com.facebook.katana.jpg

Son düzenleme:

Üst Alt