Mazda 626 GF (1997-02) Komple Boya Serüveni

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Boya, Ramazandan önce bitmişti yani oruç diyemeyiz :)
Üç ayları tutmuştur usta... :utan:

Kazasız belasız sıkıntısız günlerde kullanmak nasip olsun inşallah. Güzel olmuş.

Sis farı kapaklarının yerine uygun yollu bi far ayarla işlevsiz olsa da güzel görünüyor.

Misalen;

IMG_20230408_210554.jpg

ÖzgürSeyyar

Katılımcı
Araç Markası
1998 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - HB
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Mesela Adem Usta'ma arabanın yağını değiştirmeye götür, sen hiç bir şey demeden kaliperi bile temizleyip boyuyor, gres sürülmesi gereken yerlere sürüyor, senin haberin bile olmaz, yapmayabilir de neticede ama yapıyor, çünkü ustalık içinden geliyor, işini seviyor adam. Bilmem anlatabildim mi
Kesinlikle anladım :harika: bu arada oraya da götürdüm aracı. Adem ustayı aradım 8 veya 9. aydı sanırım boya için gel bakalım dedi ona göre fiyat verilir dedi. Gittim, kendisi yoktu, oradaki boya ustası ben yapamam bu arabayı dedi yani yapamam değil de uğraşamam dedi :hhhhhh: her şey nasip kısmet. Yine ne kadar ekmek o kadar köfteye dönüyor iş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üç ayları tutmuştur usta... :utan:

Kazasız belasız sıkıntısız günlerde kullanmak nasip olsun inşallah. Güzel olmuş.

Sis farı kapaklarının yerine uygun yollu bi far ayarla işlevsiz olsa da güzel görünüyor.

Misalen;

Ekli dosyayı görüntüle 64826
O iş aklımda. Ama baya para harcadık, Haziranda Bakü'ye de gideceğiz kısmetse onun için bekleyecek şimdilik. Bu arada Facebook da grup da arkadaşın biri tofaş sisi takmış gayet güzel olmuş.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Kesinlikle anladım :harika: bu arada oraya da götürdüm aracı. Adem ustayı aradım 8 veya 9. aydı sanırım boya için gel bakalım dedi ona göre fiyat verilir dedi. Gittim, kendisi yoktu, oradaki boya ustası ben yapamam bu arabayı dedi yani yapamam değil de uğraşamam dedi :hhhhhh: her şey nasip kısmet. Yine ne kadar ekmek o kadar köfteye dönüyor iş

O iş aklımda. Ama baya para harcadık, Haziranda Bakü'ye de gideceğiz kısmetse onun için bekleyecek şimdilik. Bu arada Facebook da grup da arkadaşın biri tofaş sisi takmış gayet güzel olmuş.
Yuvaya uyan en uygun fiyata ne bulursan taksan olur.

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Hayırlı olsun güzel olmuş. Ustanın önünde araç bekledikce yılgınlık mı geliyor yoksa yvşklık mı bilemeyiz ama iş başında "tabi yaparız hallederiz, iyi yaparız" dedigi şeyler iş sonunda "bu iş bu kadar olura" dönüyor. can sıkacak durum yok ancak işte sinek kücük ama mide bulandnırıyor. Güle güle bin, kazasız belasız...

Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
merhaba mazda 626 aracımı komple temizlik boyası yaptırmak isteyorum. istanbul içi işinin ehli güzel fırın boya atacak yerler varmı tavsiye verebileceğiniz aşırı pahalı yerler olmasın ama max 40-50bin civarı

ÖzgürSeyyar

Katılımcı
Araç Markası
1998 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - HB
merhaba mazda 626 aracımı komple temizlik boyası yaptırmak isteyorum. istanbul içi işinin ehli güzel fırın boya atacak yerler varmı tavsiye verebileceğiniz aşırı pahalı yerler olmasın ama max 40-50bin civarı
Evet bence de önce Adem ustalara göster hocam. Ben farklı yerde yaptırmak zorunda kaldım ama memnun değilim boyadan. Bu arada geçen hafta sonu yine aynı yerde 626sını boyatan birine denk geldim tesadüfen, o da memnun değildi.

Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
görüştüm zaten şuan araç orda bakımları yapılıyor da 70bin fiyat verdiler dıştan komple temizlik boyasına bütçemi çok aşıyor bu paralar.

görüştüm zaten şuan araç orda bakımları yapılıyor da 70bin fiyat verdiler dıştan komple temizlik boyasına bütçemi çok aşıyor bu paralar.

Evet bence de önce Adem ustalara göster hocam. Ben farklı yerde yaptırmak zorunda kaldım ama memnun değilim boyadan. Bu arada geçen hafta sonu yine aynı yerde 626sını boyatan birine denk geldim tesadüfen, o da memnun değildi.
araç şuanda orda da boya fiyatı bütçemin çok üstünde geldi bana ama işçiliğe hiç lafım yok adem usta bu işin piri resmen..

Ekli dosyalar

• IMG_20230916_144425.jpg
    IMG_20230916_144425.jpg
    348.4 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_20230916_123255.jpg
    IMG_20230916_123255.jpg
    340.9 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_20230915_160021_1.jpg
    IMG_20230915_160021_1.jpg
    366 KB · Görüntüleme: 18

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

araç şuanda orda da boya fiyatı bütçemin çok üstünde geldi bana ama işçiliğe hiç lafım yok adem usta bu işin piri resmen..
Ne kadar ekmek o kadar köfte... :hhhhhh:

ÖzgürSeyyar

Katılımcı
Araç Markası
1998 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - HB

Geçen gün gördüğüm arkadaş opak boyayı 25bine yaptırmış benim boyattigim yerde. Ama dediğim gibi hem o hem de ben memnun değiliz. İstersen paylaşırım bilgilerini özelden yaz bana.

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek

Bakımlar Adem ustada yapılıyorsa bütçeyi zorlayıp boyayı da ona emanet etmek en mantıklısı olur. Bu kadar harcamadan sonra boya içinize sinmezse kabullenmek zor olur.

Üst Alt