Mazda 3 BL (2009-13) Kolçak İçi Düzenlemesi

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Bi tanesini de @kadir e :D bomba olmus elinize saglik

Ayarlariz sıkıntı yok ama yaptiktan sonra aklima başka bir tasarim geldi, iki üç bölmeli falan yapsam bozuk para falan koyardim o bolumlerin birine, aklima sonradan geldi. Neyse abartmayalim:) buarada kayinvalidem de terzi ona da yedek lastik icin kilif diktiricem:)))) hatta cirt cirt yapişkanli dusunuyorum, mazda ilk yardim cantasi gibi onu da diger koşeye yapistiririm..Ne bereketli bir bayram ziyareti oldu benim icin:)

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Ab
Ayarlariz sıkıntı yok ama yaptiktan sonra aklima başka bir tasarim geldi, iki üç bölmeli falan yapsam bozuk para falan koyardim o bolumlerin birine, aklima sonradan geldi. Neyse abartmayalim:) buarada kayinvalidem de terzi ona da yedek lastik icin kilif diktiricem:)))) hatta cirt cirt yapişkanli dusunuyorum, mazda ilk yardim cantasi gibi onu da diger koşeye yapistiririm..Ne bereketli bir bayram ziyareti oldu benim icin:)

Biraz gömme yapman lazım düz yaptırdığım şeklin üstüne bölme yaparsan çuzdan ruhsat telefon vs hiçbirşey sığmaz çok dar kalıyor çünkü.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bi tanesini de @kadir e :D bomba olmus elinize saglik
Bende var
IMG_20170607_182004.jpg

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
50 tl de aux kablo cıkısı yok kabloyu nerden gecırcen yada telefon sarj kalosunu

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Bende kayinpederime yaptirdim. Kendisi mobilyaci, hemen yaninda da abisinin dukkani var o da oto döşemeci. 5 adet yaptirdim. 1 tanesi @isa83 ayrildi 1 tanesi @MutluTEKİRR mutlu hocam isterse ona verilecek, 1 adet ben kullanacağım. 2 adet boşta yalniz birini yaparken az biraz kumaşı yirtildi ama o da kullanilir ;)Ekli dosyayı görüntüle 18962

Mutlu hocamda orjinali varmış. Ona ayirdigimi da verebilirim
Yaaa bende istiyorummm

"Kum taneleri mi daha fazla, yoksa yıldızlar mı?"

Üst Alt