• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık Kırmızı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
evet abi bunu satsam aynı parayla sattığım arabayı alamam.. birde ölücüler varken hiç gerek duymuyorum huyunu suyunu biliyorum seviyorum sevimsizi satasım da gelmiyordu :komik:
Eldeki kuş daldaki kuştan iyidir derler Ümit kardeşim... Hayırlı olsun inşallah. :harika:

Dogru bir yatirin olmus su an araba ev satip nakite donme zamani .kredi faiz oranlari dusmesi ile necip vatandaslarimiz ev ve araba fiyatlarina ciddi zam yapti .sonuc su an krediye bulasanlar bankaya daha az ama ev sahibine daha fazla odeyerek ciddi borc altina giriyorlar.Gecen yila gore ocak ayi konut satisi ciddi dusus gostermis.mb nin fauz karari sonrasi enflasyon oraninin altinda faiz orani belirlemesi mudilerin vadeli mevduat hesaplarinin kapatip altina ve dovize yonelmesini ve fiyatlarin daha da artmasina sebebiyet verecegini dusunuyorum.
doğalgaz sektöründe çalışıyorum gerçekten inşaatlar bitmiş durumda.. bu dönemde herkes elindekinin kıymetini bilmesi gerekiyor

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Ulkenin bence buyuk kismi muteahitlere kizgin .Allah korusun batsalar oh olsun diyecek cok insan var.Neden acaba?
2.sektorde ozel egitim sistemi ozel okullar gelecek 5 yil icersinde cogu kapanir diye dusunuyorum.

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Ulkenin bence buyuk kismi muteahitlere kizgin .Allah korusun batsalar oh olsun diyecek cok insan var.Neden acaba?
2.sektorde ozel egitim sistemi ozel okullar gelecek 5 yil icersinde cogu kapanir diye dusunuyorum.
üniversitedeyken müteahit bir arkadaşım vardı. bir dairenin maliyeti arsa dahil 50bin liraya denk geliyor diyordu (55-60m2). yaptığı evi 95binden aşağı vermiyordu bir apartman minimum 10-12 dairelik bir apartman oluyordu. baktığın zaman gerçekten iyi paralar kazanıyorlar ve sağlam olmayan evler yapıyorlardı.
Örnek: 80cmlik peteği duvar tutmuyordu düşüyordu :)

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
üniversitedeyken müteahit bir arkadaşım vardı. bir dairenin maliyeti arsa dahil 50bin liraya denk geliyor diyordu (55-60m2). yaptığı evi 95binden aşağı vermiyordu bir apartman minimum 10-12 dairelik bir apartman oluyordu. baktığın zaman gerçekten iyi paralar kazanıyorlar ve sağlam olmayan evler yapıyorlardı.
Örnek: 80cmlik peteği duvar tutmuyordu düşüyordu :)
Eyvah eyvah .Allah korusun vebale bak.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Galericiler ve müteahhitler
İşini olması gerektiği gibi yapanları tenzih ederim ama iki güruhun yüklendikleri vebal ödenecek gibi değil.

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Klima taktırın işini bilen birine binmeye devam edin
ilk bahar gibi düşünüyorum bu dediğinizi ama ne kadar iyi olur bilmiyorum..
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eyvah eyvah .Allah korusun vebale bak.
çok büyük vebal abi vicdanı olan kaldıramaz
İşini olması gerektiği gibi yapanları tenzih ederim ama iki güruhun yüklendikleri vebal ödenecek gibi değil.
galerici diyince aklıma bu video geliyor nedense
:koptum:

mturhan

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
İstanbulda yasarken iki sektorden uzak durdum galerici emlakci.boyle bir para kazanma sekli yok maalesef. İstanbulda oturuyorum sitede yukardaki komsu esniyor ve biz bu cok rahat duyuyorduk. Allah korusun depremi dusunemiyorum.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Ümitcim arabayı güzel bir oto yıkamaya çekiyorsun. Şöyle güzeeeeeelce yıkıyor. Sonra bir tur atıp evin önüne çekiyorsun. Çayı eline alıp balkondan seyrediyorsun. Keyfine bakıyorsun oooh misssss.:harika: Şu piyasada en doğru karar.

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Ümitcim arabayı güzel bir oto yıkamaya çekiyorsun. Şöyle güzeeeeeelce yıkıyor. Sonra bir tur atıp evin önüne çekiyorsun. Çayı eline alıp balkondan seyrediyorsun. Keyfine bakıyorsun oooh misssss.:harika: Şu piyasada en doğru karar.
En sevdiğim... Havalar güzelleşince komple yalıtım yapıp sübapları değiştirmeyi düşünüyorum bu süreçte duruma göre klima ile alt bloğu da güçlendirebilirim :harika: çünkü arabamdan çok memnunun :hhhhhh:

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Konuyu Anladınız :(
50150

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Alana da satana da hayır getirir inşallah.. Burada kalması için çok uğraşıldı ve gerekli yönlendirmeler yapıldı ama klimasız olması nedeniyle alıcılar bekleme aşamasını biraz uzattılar sanırım ama klima eksikliği haricinde mazda'ya yeni başlayanlar veya ihtiyaç karşılama anlamında iyi bir alternatifti...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt