Mazda 6 GH (2007-13) Kapı Kilidi ve Lastik Basınç Sensör Sorunu

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Sorunun cevabı %90 konfor beyni diye tabir edilen, sürücü sol alt kısımda sigorta kutusuyla beraber olan ecu,
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bulabilirmiyiz?
Engin Şenler; 05358229898
Bir sorun belki olabilir. Baya baya büyük depoları var.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Engin abiyi tanıyorum, sordum elinde yok
Parça kodu varsa, yurt dışı alışveriş sitelerinden ve çıkmacılardan araştırmak lazım, sıfır ve orijinali ateş pahası olabilir ama servise sorup öğrenmekte fayda var, bazı parçalar uygun olabiliyor.

MYegen

Sessiz
Araç Markası
2010-Mazda6
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
İnsanların; forumda can havli ile konu açıp, sorun yazıp, çözüme kavuşsa veya kavuşmasa bilgilendirip bilgilendirmeyeceğini önceden tespit eden bir cihaz olsa keşke de, biz de ona göre hareket etsek... :mad:

Değil mi, @Tolgaaa @MYegen
Ben aracımı sattım kurtuldum, ama bir çözümü daha var 3600 küsür + kdv sadece parça fiyatı servisten alabilirsiniz. Enginde veya önerde olsaydı ben alırdım. Birşey daha var perrtten çıkma buldum taktım yine olmadı. İyice karışsın şimdi kafanız. Susuyorsak sebebi var

fseyis

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 6
Ben aracımı sattım kurtuldum, ama bir çözümü daha var 3600 küsür + kdv sadece parça fiyatı servisten alabilirsiniz. Enginde veya önerde olsaydı ben alırdım. Birşey daha var perrtten çıkma buldum taktım yine olmadı. İyice karışsın şimdi kafanız. Susuyorsak sebebi var
problem konfor beyni değilse; sorunun cevabı nedir?

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Pertden çıkan aynı yıl ve aynı donanım mı kasa tipi vs herşey aynı araçmı ?

fseyis

Sessiz
Araç Markası
2010 Mazda 6
12 yıllık Mazda deneyimi sonrası, artık Mazda defterini işten anlamayan ustalardan, servislerinden, garip garip kronik sorunlarından dolayı artık tozlu raflara kaldırdım. Serviste uğraşmamak için geçtiğimiz aralık ayında aracı sattım. Bir daha Mazda alırmıyım artık bilmiyorum. Ama çok zor...

Üst Alt