Jant/Bijon Kapağına Logo Ekleme

Gökan Turmuş

Katılımcı
Araç Markası
Citroen C5 DC
Araç Renk ve Tip
Gümüş
Alikobanttan 183mm çapında kestirdirdiğim kapakları bukadar becerebildik. Logolar bizim otelin fotoğrafçısı yaptı sağolsun
IMG_20180519_221338.jpg
IMG_20180519_220254.jpg

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Emeğinize sağlık. Çizim de güzel olmuş.
Ne ile kestirdiniz, kullanılan malzeme nedir? Makası görünce el ile kestiğinizi düşünerekten söylüyorum, lazer kesim yapan makinelerden de yararlanabilirsiniz. Bu logo direksiyonda ve kaput üstünde kırmızı ama jant kapaklarında griydi normalde değil mi?

Bir de hep soracağım unutuyorum. Bu RC'lerde kaput kenarlarında bulunan küçük şeyler nedir tam olarak? Işıklandırma falan mı? :rolleyes:

IMG_20180519_220254.jpg

Gökan Turmuş

Katılımcı
Araç Markası
Citroen C5 DC
Araç Renk ve Tip
Gümüş
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Emeğinize sağlık. Çizim de güzel olmuş.
Ne ile kestirdiniz, kullanılan malzeme nedir? Makası görünce el ile kestiğinizi düşünerekten söylüyorum, lazer kesim yapan makinelerden de yararlanabilirsiniz. Bu logo direksiyonda ve kaput üstünde kırmızı ama jant kapaklarında griydi normalde değil mi?

Bir de hep soracağım unutuyorum. Bu RC'lerde kaput kenarlarında bulunan küçük şeyler nedir tam olarak? Işıklandırma falan mı? :rolleyes:

Ekli dosyayı görüntüle 33220
Alikobant denen bir malzeme trafik levhası yapılan malzeme.Renkli çıktı yapışkanlı kağıt.yapiştirdiktan sonra 2-3 kat vernik attım.Çamurluktaki ışıkların orjinalinde park lambasından gelen fiber kabloyla aydınlanıyor,galiba park patlayınca fark etmek için yada burnu çok uzun gece mesafe belirlemek için

IMG_20180517_183700.jpg

orjinalleri bunlar , TR deki bazı modellerde siyah logolar da var.Bana göre bordo daha güzel duruyor.

Ellerine emeklerine sağlık, orijinal duruyor. :)
Teşekkür ederim, keşke orjinallerini bulabilsem . Aslında uydurma işleri hiç sevmiyorum.

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Alikobant denen bir malzeme trafik levhası yapılan malzeme.Renkli çıktı yapışkanlı kağıt.yapiştirdiktan sonra 2-3 kat vernik attım.Çamurluktaki ışıkların orjinalinde park lambasından gelen fiber kabloyla aydınlanıyor,galiba park patlayınca fark etmek için yada burnu çok uzun gece mesafe belirlemek için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyayı görüntüle 33221

orjinalleri bunlar , TR deki bazı modellerde siyah logolar da var.Bana göre bordo daha güzel duruyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Teşekkür ederim, keşke orjinallerini bulabilsem . Aslında uydurma işleri hiç sevmiyorum.

Pardon ben alikobantı, üzerindeki kağıdın malzemesi anladım. Yeni bir şey daha öğrenmiş olduk sayenizde. ;)

"Aracın burnu uzun olduğu için..." yorumu daha ağır bastı siz söyleyince. Her halükarda adamlar ne kadar ince düşünmüşler, vallahi taktir etmemek elde değil.

Üst Alt