Infotainment Sistem Ekran Yansıtma

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hep komplo bunlar yaa, olmadı yine :(

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Yurtdışıyla Türkiye'ye gelen sistemlerin arasında farklılıklar oluyor. Belki bu yüzden sonuç alamamış olabilirsiniz :)

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Smart MZD Player

Denedim video player ve ekran yansıtma sorunsuz çalışıyor. Android Auto bazen çok iyi çalışırken bazen ekrandan kaybolup gelmiyor geri, onu çözemedim henüz. İlgilenenlere duyurulur.
Bu arada demo versiyonu video oynatmak için yeterli.
Android telefonu olanlar bu programı cep telefonuna kuracaklar, FAt32 olarak formatlanmış USb belleğe şuradan indirecekleri zip dosyasını açacaklar ve Movies klasörü içerisine izlemek istedikleri videoyu atacaklar. Bir de telefonun USB debug modu aktif hale gtirilmeli, sonrasında sıkıntısız şeklilde videolar izlenebiliyor.

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Android Auto ile ilgili güncelleme :)

IMG_20180526_100651.jpg
IMG_20180526_100615.jpg
IMG_20180526_100634.jpg
IMG_20180526_100640.jpg

"OK Google" dediğinizde söylediğiniz şeyi arıyor ve konum seçeneklerini size veriyor. Eğer söylediğiniz şey tek ise direkt o noktaya konumlanıyor ve rotayı çiziyor hemen :) Çok pratik
IMG_20180526_100719.jpg

IMG_20180526_100948.jpg

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Android Auto ile ilgili güncelleme :)

Ekli dosyayı görüntüle 33496Ekli dosyayı görüntüle 33497Ekli dosyayı görüntüle 33498Ekli dosyayı görüntüle 33499

"OK Google" dediğinizde söylediğiniz şeyi arıyor ve konum seçeneklerini size veriyor. Eğer söylediğiniz şey tek ise direkt o noktaya konumlanıyor ve rotayı çiziyor hemen :) Çok pratik
Ekli dosyayı görüntüle 33500
Ekli dosyayı görüntüle 33501
Onceki sene arabayi yeni aldigimda cok ugrasmistim bu islerle, hatta eşim artik kizmaya baslamisti benden cok arabayla ilgileniyosun diye, sonrafan is guc derken azaldi ilgim... Simdi yine seytan durtuyor sayenizde

slymncmgz

Katılımcı
Araç Markası
Mazda3 2014 PowerSense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Onceki sene arabayi yeni aldigimda cok ugrasmistim bu islerle, hatta eşim artik kizmaya baslamisti benden cok arabayla ilgileniyosun diye, sonrafan is guc derken azaldi ilgim... Simdi yine seytan durtuyor sayenizde
:islik:
Daha yapılabilecek çok şey var aslında ama bu programın avantajı CMU içerisine herhangi bir şey yerleştirmiyorsunuz. USB üzerinden ve telefon ile aktive oluyor. Navigasyon yükleyemeyen ya da güncelleme yapamayanlara güzel bir alternatif diye düşünüyorum. Şimdilik tek eksiği park sensörü ya da geri görüş kamerası çalışınca tekrar telefonu USB'den çıkarıp takmak gerekiyor, yoksa normal Mazda Connect ekranına dönüyor.

Son düzenleme:

Üst Alt