Ilife A6 Akıllı Süpürge (Tanıtım Videolu)

AykutEzer

Kamera Rehberi
Araç Markası
Hyundai I20
Araç Renk ve Tip
Füme - HB
ILIFE A6 AKILLI SÜPÜRGE İNCELEMESİ YAYINDA.

Ilife'ın A6 serisi akıllı süpürgesini beğendiğimi inceleme başında belirtmek isterim. Yüksek emiş gücü, düşük ses, yüksek halılara kolay çıkabilmesi, sanal duvar, turbo emiş modu gibi öne çıkan özellikleri mevcut. CyclonePower'ın 2.nesil motor teknolojisi sayesinde oldukça verimli bir cihaz. Parlak siyah(Piano Black) rengiyle şık bir cihaz.

İncelemede kullandığım ürün satılıktır.
İnceleme ürününü kredi kartıyla taksitli olarak satın alabilirsiniz.
Maximum kart kullanıcılarına 75 TL maxipuan veriyor.

Ilife A6 Akıllı Süpürge GittiGidiyor'da 382178572

Çok fazla link verdiğimin farkındayım. Kafanız karışabilir ancak uygun fiyata alabilmeniz için bu kadar fazla link ekliyorum. Linkleri kontrol edip en uygun olanından satın almanızı öneririm.

Ilife A6 modeli Gearbest'te satılıyor. Gearbest Türkiye yatırımı yapmaya başladı ve Türkiye'de depo açtı. İsteğinize bağlı olarak Türkiye deposundan veya yurt dışı deposundan satın alım yapabilirsiniz. Depolar arasında fiyat farkı mevcuttur.

İNCELEME LİNKİ
ILIFE A6 Akıllı Süpürge Detaylı İncelemesi - Tekno Life Türkiye

GÜVENİLİR SATIN ALMA LİNKLERİ

Ilife A6 Akıllı Süpürge - Türkiye Deposu
Kargo ücretsiz
Türkiye uyumlu prizdir.
Gearbest TR: ILIFE A6 Akıllı Robot Süpürge

Ilife A6 Akıllı Süpürge - Yurt Dışı Deposu
Kargo ücretsiz
Türkiye uyumlu prizdir.

Kargo ücretsiz
Türkiye uyumsuz prizdir. Amerikan priz çevirici (2-3 liralık bir şey) kullanarak kullanılabilir.

Mobil sitede indirim var. Bilgisayarınızı kullanarak mobil siteden alışveriş yapabilirsiniz.

Ilife A6 Akıllı Süpürge - Türkiye Deposu
Türkiye kargo 5.81 dolar
Türkiye uyumlu prizdir.
ILIFE A6 Smart Robotic Vacuum Cleaner - $290.26 Free Shipping | GearBest.com Mobile

Türkiye kargo 5.81 dolar
Türkiye uyumlu prizdir.
ILIFE A6 Smart Robotic Vacuum Cleaner - $229.99 Free Shipping | GearBest.com Mobile

sarpworks

Katılımcı
Araç Markası
Mazda CX 9
Araç Renk ve Tip
White Pearl
Bu tarz urunleri bekar veya yogun is temposundaki ciftler icin zaman kazandirdigi icin oneririm. Piyasada muadil urunler cok fazla. Haliyle secim yapmak tamamen sizin butcenize ve cevrenizdeki kisilerin yorumuna kaliyor.

Ben tercihimi Irobot Roomba 980 den yana kullandim. Yaklasik 2 yildir kullaniyorum ve oldukca memnunum. Cunku 100mt kare evde girebildigi her yeri guzelce temizliyor. Evde hali olmamasindan dolayi yuksek verimli calisiyor. Vakum gucunu uygulamadan rahatlikla secebiliyorsunuz. Ornegin evinizde hali yoksa dusuk gucu secerek daha az gurultuyle calismasini saglayabilir, hali yuzeye sahipseniz yuksek gucu secerek biraz daha fazla gurultulu calismasini saglayabilirsiniz. Benim secimim otomatik yani hangi yuzeye gelirse ona gore ducu ayarlasin. Ucgen uzun kollu tasarima sahip fircasi ile kose ve kenarlari da rahatlikla temizleyebiliyor. Evde merdiven oldugu icin en buyuk korkum dusmesiydi fakat merdivenden dusmeyi engelleyen sensor sayesinde icim rahat ve suana kadar hic dusmedi. sanal duvarlar sayesinde girmesini istemediginiz odalarin girisine sensorleri koyarak (kutusunda 2 adet geliyor), banyo, mutfak gibi islak zeminli bolgelerden uzak tutabiliyorsunuz.
100mt evi ortalama ayni yerden tekrar gec ozelligini kullandigimda 1 saat 5dk ile 1 saat 20dk arasinda temizlerken, tek sefer gec secenegiyle sureyi 45 dk gibi bir sureye cekebiliyorum.

Urunun baska bir modelini anneme gondermistim. Yaklasik 7 aydir kullaniyor ve gayet memnun.

Artilari:
- Temizlige ayiracaginiz zamani, baska is icin kullanabiliyorsunuz
- Entegre pili sayesinde, elektrikler kesik olsa bile calisiyor
- Hergun belli saate programlamaniz durumunda eviniz temiz kaliyor. Ben ozellik evde kimsenin olmadigi saatleri tercih ediyorum
- Uyari verme ozelligi sayesinde sorunu ogrenebiliyorsunuz ( toz haznesi dolu, pil zayif, elektrik kablosuna takildi ...vs.)

Dezavantaji:
- Filtresi kolayca tikanabiliyor. Duzenli olarak sokup temizlemek gerekiyor
- Verimli calismasi icin, sensorleri duzenli olarak temizlemek gerekiyor
- Yuksekliginden milimetrik yuksek olan esyalarin altina girdiginde SIKISIYOR. O yuzden bazi esyalarinin ayaklari altina yukseklik koymaniz gerekiyor.
- Evde kopek veya kedi varsa ve ortalik bir yere pislemis ise, onu butun eve guzelce yayiyor.
- Filtresi duzenli temizlenmez ve degistirilmezse evin icerisine toz birakabiliyor.
- Uzun sac kenar/kose fircasina dolanip, temizligin verimini dusuruyor ve hatta baglanti yerine dolanip makineyi durdurabiliyor veya fircanin donmesini engelleyip bozulmaya sebebiyet verebiliyor.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
"Evde kopek veya kedi varsa ve ortalik bir yere pislemis ise, onu butun eve guzelce yayiyor"

:koptum::koptum:

Üst Alt