Satılık Hp i3 Laptop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
image.jpgimage.jpgimage.jpgimage.jpg
Mesaj otomatik birleştirildi:

Degerli forumdaslar;
Bilgisayarim Hp-i3 g62 modeli 500gb hdd, 4gb ram var 1gb ekran karti var sanirim. Bilgisayarin anakart problemi var sanirim 2-3 defa tamir oldu belli bi sure kullanilyor sonra yine ekran acilmiyo batarya bitik sarj kablosu ile kullaniliyor. Parca olarak kullanacaklara veya adam akilli tamir ettirip kullanacaklara uygun fiyatli verecegim.yine 2. El laptop alacam icin takas felan da olur. Bu arada 2. Elde tavsiye edebileceginiz laptop modellerini can kulagi ile dinliyorum.

By_Nisay

Kırmızılı (06JN208)
Araç Markası
Mazda 626 GW 98
Araç Renk ve Tip
Kırmızılı-STW
Aynısından bende de var hocam. HP G62.
Bendeki AMD işlemcili.
3-4 yıl kullandım, arkadaşımdan ikinci el almıştım.
Chipset arızası ve grafik işlemci sorunları yaşadım.
2 defa ekran kartını tiner ile temizleyip, ısıtarak (fırınlama da diyorlar) 1-1,5 sene kullandım, işimi çok gördü, taaaki savunma sunumunun başında daha 2. 3. slaytta şak diye gidip beni rezil kepaze etmişti.
:) :) :)
O gün bu gündür çantasında duruyor.
Velhasılı, eger kuzey köprüsü ve ekran kartı iş görürse ben talip olabilirim bilgisayarınıza.

Şunlarda resmi, aha şimdi çektim.

42047
42048

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@By_Nisay hocam kuZey koprusu dediginiz hangi parca oluyor bilmiyorum ama ekran karti saglam sanirim. Bilgisayarci arkadas anakarti tamir ediyordu oyle idareten kullaniyordum tamir olsa is gorur ama benim vaktim yok. Videolarla ders calisiyorum acil sorunsuz bisey almam lazim. Dell, asus ve lenova markalarindan birini almak istiyorum. Bilgisayarci 300tl civarina sayarim dedi takas olursa bende birinin isine yarasin dedim.

Gurkan_29

Sessiz
Araç Markası
1997 Mazda 323 1.6 BG
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Ekli dosyayı görüntüle 42043Ekli dosyayı görüntüle 42044Ekli dosyayı görüntüle 42045Ekli dosyayı görüntüle 42046
Mesaj otomatik birleştirildi:

Degerli forumdaslar;
Bilgisayarim Hp-i3 g62 modeli 500gb hdd, 4gb ram var 1gb ekran karti var sanirim. Bilgisayarin anakart problemi var sanirim 2-3 defa tamir oldu belli bi sure kullanilyor sonra yine ekran acilmiyo batarya bitik sarj kablosu ile kullaniliyor. Parca olarak kullanacaklara veya adam akilli tamir ettirip kullanacaklara uygun fiyatli verecegim.yine 2. El laptop alacam icin takas felan da olur. Bu arada 2. Elde tavsiye edebileceginiz laptop modellerini can kulagi ile dinliyorum.
Satıldı mı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt