Honda Accord 2.4 Executive İnceleme Videosu

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bence gayet güzel inceleme videosu olmuş Hakan... Aldığın günden beri, plakalığı değiştir diyorum ama nafile... :utan::kedicik:

Müstakil konu yapılarak, sabitlenmiştir. :harika:

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Aman Hakan bey bizim buralarda kız kısmına hamamda ince eleyip sık dokunularak incelendikten sonra begenilirse görücü gönderiliyor. Mazallah başka dünürcüleri de ayartmayalım sonra..(kendi ayağımıza mı sıkmış olduk yoksa :( )

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Maşallahı var Azman'ın. Eline koluna diline sağlık video için de kardeşim... Bu kasalar gerçekten "efsane" sıfatını hak ediyor kendi dalında. Ha bir de makyajsız kasa, makyajlıdan daha yakışıklı bence. Mayyajlıda bir şeyler değiştireceğiz diye "Alman" mantığıyla basmışlar kromu da olmamış bence... ;)

Kendimce değerlendirmelerim doğrultusunda üç olumsuz tarafını söylersem de birincisi ahşap detayların varlığı, ikincisi koltukların hafızasız olması, üçüncüsü de de D segmentine göre ön kısımdaki tavan basıklığı diyebilirim. Geri kalan her şey o yıllara göre muazzam. Ürettiği tork ve bununla ters orantılı yakıt tasarrufu özellikle dikkat çekici. ;) Bu arada V motorlara giydirmeden edememişsin orası da gözümden kaçmadı da neyse bu konuya girmiyorum. :p @mustafayk duymasın... :koptum:

sarpworks

Katılımcı
Araç Markası
Mazda CX 9
Araç Renk ve Tip
White Pearl
Bakimi eksiksiz yapildiginda uzun vadeli kullanabileceginiz bir arac. Aslinda bu arac honda accord degil. Turkiye ve Avrupa pazarina honda accord adi altinda satisini gerceklestiriyor. Aracin orjinali yine Honda grubu olan ve luks segment olarak tanimlanan yani daha kaliteli malzeme kullanilan Acura markasinin modeli. Toyota - Scion - Lexus, Honda - Acura, Nissan-Infiniti, ..vs gibi.

amerika pazarinda acayip ragbet goruyor ve yil 2019 oldugu halde yollarda halen daha 2003-2005 arasi modeller cirit atiyor ve diriler. model ismi Acura TL ve TSX olarak geciyor.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Maşallahı var Azman'ın. Eline koluna diline sağlık video için de kardeşim... Bu kasalar gerçekten "efsane" sıfatını hak ediyor kendi dalında. Ha bir de makyajsız kasa, makyajlıdan daha yakışıklı bence. Mayyajlıda bir şeyler değiştireceğiz diye "Alman" mantığıyla basmışlar kromu da olmamış bence... ;)

Kendimce değerlendirmelerim doğrultusunda üç olumsuz tarafını söylersem de birincisi ahşap detayların varlığı, ikincisi koltukların hafızasız olması, üçüncüsü de de D segmentine göre ön kısımdaki tavan basıklığı diyebilirim. Geri kalan her şey o yıllara göre muazzam. Ürettiği tork ve bununla ters orantılı yakıt tasarrufu özellikle dikkat çekici. ;) Bu arada V motorlara giydirmeden edememişsin orası da gözümden kaçmadı da neyse bu konuya girmiyorum. :p @mustafayk duymasın... :koptum:
Teşekkür ederim Hamdi abi.

Açıkçası makyajlı kasaları bende sevemedim makyaj yapacaz diye japonsu tasarımdan uzaklaşmışlar gibi geldi banada...

45806

(Makyajlının maspiyel ve ön tampon eki orijinalde yok)
45807
45808

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bakimi eksiksiz yapildiginda uzun vadeli kullanabileceginiz bir arac. Aslinda bu arac honda accord degil. Turkiye ve Avrupa pazarina honda accord adi altinda satisini gerceklestiriyor. Aracin orjinali yine Honda grubu olan ve luks segment olarak tanimlanan yani daha kaliteli malzeme kullanilan Acura markasinin modeli. Toyota - Scion - Lexus, Honda - Acura, Nissan-Infiniti, ..vs gibi.

amerika pazarinda acayip ragbet goruyor ve yil 2019 oldugu halde yollarda halen daha 2003-2005 arasi modeller cirit atiyor ve diriler. model ismi Acura TL ve TSX olarak geciyor.
Evet Amerikada Accordlar cok seviliyormuş. Amerikan pazarı sayesinde Accord dünyada en çok satılan 7. otomobilmiş

sarpworks

Katılımcı
Araç Markası
Mazda CX 9
Araç Renk ve Tip
White Pearl
Evet Amerikada Accordlar cok seviliyormuş. Amerikan pazarı sayesinde Accord dünyada en çok satılan 7. otomobilmiş

Amerikadaki accord farkli bir arac. Evet cok satanlar listesinde.

sizin arac TL ve TSX olarak 2 versiyon. 2.4lt ve 3.2lt motor secenekleri ve dis gorunumunde birde ic donaniminda farkliliklar var.

Üst Alt