Holden Insignia VXR Hakkında Yeni Ayrıntılar Yayınladı

Forlan

Gri Atmaca
Mesajlar
5,183
Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan


Holden tanıtımı yaklaşan Insignia -VXR- hakkında yeni ayrıntılar yayınladı.

Gelecek ay bayilerde olacak olan bu garip isimli model, aslında Vauxhall Insignia VXR’ ın yeniden düzenlenen bir versiyonu. Bu ön yüz, LED Bi-xenon karışımı farlar ve 20 inç alaşım jantlar hemen tanıdık geliyor. Görselliğe bu kadar uğraşılmış bir araçta renk seçeneklerinin bu kadar az olması ise şaşırtıyor. Model ancak Zirve Beyazı, Karbon (Flaş) Siyah, Arden Mavi ve Göl Gümüşü renkleriyle satın alınabiliyor.

Holden firması halen aracın iç mekan fotoğraflarını gizli tutuyor. Fakat Insignia VXR’dan alınan ısıtmalı deri ön spor koltukların, çift bölgeli klima kontrol sisteminin ve 8-inç ekrana sahip bir MyLink bilgi-eğlence (geri görüş kamerası, 7 hoparlörlü ses sistemi ve GPS-Navigasyon kombinasyonu) sisteminin modelin bünyesinde bulunacağı firma tarafından onaylandı.

İşin güvenlik kısmına gelindiğinde ise Holden’ in elinin çok açık olduğunu söylemek aşikar. Adaptif Cruise Control, Şerit Değiştirme Uyarısı ve Otomatik Acil Fren Yardımcısı’nın modelde bulunacağı kesin olmamakla birlikte gelen haberler arasında.

Kaputun altında ise bir canavar yer alacak. Gücünü 2.8 litrelik V6 motordan alacak olan model 325 beygir güç ve 435 Nm torka sahip olacak. Bu gücü 6 ileri şanzıman ve 4 tekerlekten çekiş sistemiyle yere aktaracak.


 
Üst Alt