Güncel Mazda Haberleri

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Kanada'lı bir ailenin 2008'de sıfır km olarak aldıkları Mazda 5'in kadran görüntüsü

45661

touch the sky

Katılımcı
Aile iyi gezmiş 11 senede 500 bin km
Mazda yüzüncü yılına özel bir makyaj donanım yada yeni bir spor araç çıkarma planı var mı ?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Mazda 3; 2019 yılında Tayland'da yılın otomobili seçildi. 60'a yakın basın mensubunun değerlendirmesi ile bu ödülü kazanan Mazda, daha önce de 2016 yılında Mazda CX-3 ile yılın otomobili ödülünü kazanmıştı.

48722

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
53369

Mazda Motor Corporation ve Toyota Motor Corporation arasındaki ortak girişim olan Mazda Toyota Manufacturing, Huntsville, Alabama, Amerika Birleşik Devletleri fabrikasına 830 milyon $ daha yatırım yapacak.

Bu yeni ekonomik enjeksiyon , üretim hatlarına daha fazla teknolojinin dahil edilmesini sağlayacak ve 4.000 personele gelişmiş bir eğitim sağlayacaktır.

Böylelikle yeni nesil tesisin gelişimine katkıda bulunan toplam finansman, 2018'de ilk olarak açıklanan 1.600 milyon dolara kıyasla 2.311 milyon dolar oldu.

Bu yatırım, Mazda'yı ve Toyota'nın tesiste en yüksek kalitede otomobilleri üretme taahhüdünü teyit ediyor . Ayrıca, üretim süreçlerini iyileştirmek için yapılan üretim hattı iyileştirmelerini de barındırır.

Mazda Toyota Üretim fabrikasının yılda 300.000 adet üretim kapasitesine sahip olması planlanıyor: 150.000 adet gelecekteki Mazda crossover ve 150.000 adet Toyota SUV.

Son olarak Mazda ve Toyota arasındaki ortaklıktan ortaya çıkan bu üretim merkezi, 2021 yılında faaliyete geçecek.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hatırladığım kadarıyla, bu fabrikanın 2020 başında faaliyete geçirilmesi planlanıyordu, virüs geciktirdi. :rolleyes:

gececi

Katılımcı
Araç Markası
2011 M3 A/T Pikaçu
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Sevgili Gececi,
MyMazda otomobil sahibi platformunda kısa süre sonra kullanıma sunulacak bağlantılı araç hizmetlerinin lansmanına hazırlık amacıyla bir dizi sistem değişikliği yapılıyor. Bağlantılı araç hizmetleri sunacak ilk otomobil Yeni Mazda MX-30 olacak. Teknik sistem güncellemeleri nedeniyle tüm MyMazda hesaplarında başlıca iki değişiklik yaşanacak:

1. MyMazda hesabınız yeni bir sisteme taşınacak. Hesabınızı etkinleştirmek için sizden 7 Eylül 2020 itibarıyla güncellenmiş MyMazda uygulamasını indirmeniz ve iletişim doğrulama işlemini tamamlamanız istenecek.
  2. MyMazda Web hesabınız 26 Ağustos 2020 itibarıyla hiçbir şekilde kullanılamayacak. Bu değişikliğe rağmen tüm MyMazda hesabı bilgilerinizin yanı sıra otomobilinize/otomobillerinize ait bilgilere ve servis geçmişine* yeni MyMazda uygulamasından erişebileceksiniz. Bunun için 7 Eylül 2020 itibarıyla güncellenmiş MyMazda uygulamasını indirmeniz gerekecek.
MyMazda_app_image_interior

GEÇİŞ SIRASINDA PLANLI KESİNTİ

MyMazda uygulaması 26 Ağustos 2020 tarihi itibariyle, yeni MyMazda uygulaması Google Play Store ve App Store'da sunulana kadar kullanılamayacak. Yeni MyMazda uygulaması 7 Eylül 2020 tarihinde güncellenmiş fonksiyonları ve otomobil bilgileriyle resmi olarak piyasaya sunulacak.

Mevcut tüm MyMazda hesabı verilerinizin yanı sıra 26 Ağustos 2020 tarihine kadar karşıya yüklediğiniz bilgiler yürürlükteki Bilgilerin Korunması Kanunlarına uygun olarak güvenli bir şekilde saklanacak ve işlenecek. Uygulamaya yeniden erişebildiğinizde bu bilgiler yeni MyMazda uygulamasında kullanılabilecek.

Kısa süre sonra size daha detaylı bilgi göndereceğiz. O zamana kadar sorularınız olursa veya daha fazla bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletisim@mazda-tr.com email adresinden veya 44 44 693 numaralı telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bu şekilde bir mail geldi.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Mazda CX-30 "2020 Yılının Tayland Otomobili" ödülüne layık görüldü (Tayland Otomobil Gazetecileri Derneği sponsorluğunda)

Bu, Mazda'nın Cx-3 (2016) ve Mazda 3 (2019) dan sonra
kazandığı 3. ödül.

54626

"2020 Yılının Tayland Otomobili" yarışmasında CX-30, 60'tan fazla otomobil gazetecisinden aldığı puanlar sonucunda seçildi.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Mazda Motor Corporation bugün mali yılın üç çeyreğine ilişkin küresel mali ve satış sonuçlarını açıklayarak 1 Nisan - 31 Aralık 2020 döneminde 930.000 araçlık küresel satış bildirdi.

Sürekli olarak gelişen küresel satış trendi, Mazda'nın satışlarının her iki bölgede de yıllık bazda% 2 artışla sırasıyla 211.000 ve 178.000 adede yükseldiği iki önemli pazar olan ABD ve Çin'de olumlu sonuçlar getirdi.

Diğer bölgelerde COVID-19, Mazda satışları üzerinde etkili olmaya devam etti. Japonya'da satışlar yıllık% 18 düşüşle 114.000'e geriledi, ancak üçüncü çeyrekte bir önceki yıla göre sabit kaldı. Avrupa'da * Mazda , Eylül 2020'den itibaren ilk tamamen elektrikli aracı olan Mazda MX-30'u başarıyla piyasaya sürdü . Yaklaşık on müşteriden biri Mazda MX-30'u seçti ve 117.000 adet toplam satış sonucuna katkıda bulundu.

55573
55574
55575
55576

Üst Alt