Mazda 323 BJ (1999-03) Far Açma / Sinyal Kolu Değişimi

serkansengul

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 bj
Araç Renk ve Tip
Yeşil Sedan
Merhabalar;

Günaydın herkese bir süredir far kolumda yıpranmadan meydana gelme farı açınca kendiliğinden parka geçme oynayınca düzeltme sinyal verince farların kapanması gibi durumla karşı karşıyaydım ürünü servise sordum piyasa araçları olmadıği için absürt bir rakam aldım 650 700 lira gibi AliExpress de ürünü 65 lira gibi bir rakama buldum daha önce alışveriş yapmadığım için yapan arkadaşlarımla görüştüm biraz da internetten baktım ve aldım ürünü 40 gün gibi bir zaman ile geldi ama gerçekten kaliteli ürün montajını da yaptım bu tarz sorunu olan arkadaşlarımız var ise ben çözümü bu şekilde sağladım bilgilerinize.

Bu çıkan ürün
42882

Bu da yeni gelen ürünüm

42883

Montaj işlemide basit direksiyonun altında 3 adet vida var onları söktüğünüzde alt daki ve üst deki kapağı birbirinden ayırıp kolun altında üstünde 2 adet vida var onları da çıkardıktan sonra kızaklı olduğu için kendinize doğru çekin altındaki soketi çıkarıp yeni ürüne taktım beklediğimden daha basit bir işlem oldu.

Linki de alt kısımda sizlere paylaşıyorum.

TRY 65.32 | Yüksek kaliteli kombinasyonu anahtarı (ışık) için mazda 323 aile premacy haima 7 haima2 OEM: GE4T-66-122L1

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Güle güle kullan, maliyet epey uygun olmuş, AliExpress'imizi de elimizden alacaklar, ne olacak halimiz bakalım.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Kullanımda, farklar var mı? Malzeme kalitesi nasıl? Arada devasa fiyat farkı var.

serkansengul

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 bj
Araç Renk ve Tip
Yeşil Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Teşekkürler sağolun. Nasıl alıcaklar yasak mı geliyor?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kullanımda, farklar var mı? Malzeme kalitesi nasıl? Arada devasa fiyat farkı var.
Hiç fark yok diyebilirim yeni ürün zaten yeni araç da sinyal veriyor hissi var şimdi ne yalan söyleyeyim :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Güle güle kullan, ben orijinalinin içindeki sorunu merak ettim açma şansın oldu mu? Belki düzeltilebilecek bir şey olabilir.

serkansengul

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 bj
Araç Renk ve Tip
Yeşil Sedan
Malzeme kalitesi çok iyi hoşuma gitti gerçekten beklemiyordum böyle birşeyi. Geçen sıfır sandero kullandım sıfır araç sonuçta ama sinyal kolu çok sertti kötülemek için demiyorum ama ürün hem kaliteli hemde kullanımı rahat orijinali aratmıyor.

Güle güle kullan, ben orijinalinin içindeki sorunu merak ettim açma şansın oldu mu? Belki düzeltilebilecek bir şey olabilir.
Elektrikçim var gösterdim çok sallamadı diyebilirim düzeltilemicek bir sorunu yoktu bence söküp birşeyler yapılabileceğine inanıyorum ama o fiyata görünce uğraşmak istemedim açıkçası. Eskisi kullanılamaz durumda mı değil tabi ki de hala kullanılabilir.

serkansengul

Sessiz
Araç Markası
Mazda 323 bj
Araç Renk ve Tip
Yeşil Sedan
Hayırlı olsun güle güle kullanın.ürünü aldığınız mağaza Mazda için kaliteli malzemeler üretiyor neredeyse bizim araçlar için ne ararsanız var.
Teşekkürler, İnşallah sizlere de faydası olur. Evet mağaza Mazda parçaları olarak baya geniş yelpazeye sahip.

Sağolun, Çok kullanmasakta kornayı bile insan çalışmayınca herşeyi arıyor. :)
Hayırlı olsun, güle güle sinyal ver, sellektör at.

Üst Alt