Mazda 3 BL (2009-13) Eibach Spor Yay

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
sahibinden.com'da satılık bir mazda3 gördüm , resimleri değiştirince halı üzerinde mps kanat , eksoz , k&n hava filtre ve spor yaylar vardı , hemen msj atıp yayları satmısın dedim oda olabilir fln değince başladık pazarlığa , sonra iş için istanbula giitim ve bi akşam @kadir kardeşim ile otelin loby'de cay kahve muhabbet ederken ilanı gösterdim , @kadir o benim arkadaşım diyince (spor yay sahibi) hemen @kadir 'in yakasından tutup bunu alalım dedik , uzun mücadele sonucunda spor yayları aldık. emegi gecen @kadir kardeşime kargo yapıp gönderen @Murat abiye teşekkürlerimi sunuyorum.

bu arada @kadir 'e 3tl borcum var , ahı tuttu galiba dün gece jant göbeklerini yürütmüşler kesin parmağı vardır

öncesi ve sonra resimler ekledim , mavişim fena oldu ...

Ekli dosyalar

• IMG_3004.JPG
    IMG_3004.JPG
    260.2 KB · Görüntüleme: 130
  • IMG_3635.JPG
    IMG_3635.JPG
    219 KB · Görüntüleme: 130

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
sahibinden.com'da satılık bir mazda3 gördüm , resimleri değiştirince halı üzerinde mps kanat , eksoz , k&n hava filtre ve spor yaylar vardı , hemen msj atıp yayları satmısın dedim oda olabilir fln değince başladık pazarlığa , sonra iş için istanbula giitim ve bi akşam @kadir kardeşim ile otelin loby'de cay kahve muhabbet ederken ilanı gösterdim , @kadir o benim arkadaşım diyince (spor yay sahibi) hemen @kadir 'in yakasından tutup bunu alalım dedik , uzun mücadele sonucunda spor yayları aldık. emegi gecen @kadir kardeşime kargo yapıp gönderen @Murat abiye teşekkürlerimi sunuyorum.

bu arada @kadir 'e 3tl borcum var , ahı tuttu galiba dün gece jant göbeklerini yürütmüşler kesin parmağı vardır

öncesi ve sonra resimler ekledim , mavişim fena oldu ...
13 kere maşallah :)

Resim sayısı çok az

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Güzel görünüyor Asalet güle güle kullan. Bir kaç montaj fotoğrafı fena olmazdı.

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
sağolun tşkr ederim , kadire 3tl kesik attık akşamına jant göbeklerini yürüttüler
Mesaj otomatik birleştirildi:

süper olmuş be reis.güle güle kullan.

halen 4 gözle seni bekliyorrr
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekli dosyalar

• IMG_E3648.JPG
    IMG_E3648.JPG
    366.9 KB · Görüntüleme: 74

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Orjinal spor yay arayanlara duyurulur :)
Sıfır kullanılmamış orjinal spor yay (benzinli için)

950 tl.

Üst Alt