Mazda 3 BK (2003-09) Direksiyonu Deri Kaplama

BAYRAMSAKARYA

Sessiz
Araç Markası
2005-Mazda 3 (Axela)
Araç Renk ve Tip
Mavi Hb.
2005 model Mazda 3 aracıma malum siteden deri direksiyon kaplama aldım.Airbag arızası için aldığım parçayı takmak için direksiyonu sökmüştük.Kaplamayı da bu arada yaptım.Dikişleri çok iyi yapamadım.Sanırım direksiyonu sökmeden yapmak daha mantıklı.

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

Final;

5.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Güzel olmuş elinize sağlık. Hatalar çok göze batmıyor göz hizasından, o nedenle boşverin. :) Direksiyonu sökmeden direksiyon üstündeki parçalar çıkarılamıyor, çıkarılamayınca da derinin fazlalığı o parçaların altına sokulamıyor.

BAYRAMSAKARYA

Sessiz
Araç Markası
2005-Mazda 3 (Axela)
Araç Renk ve Tip
Mavi Hb.
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Son düzenleme:

BAYRAMSAKARYA

Sessiz
Araç Markası
2005-Mazda 3 (Axela)
Araç Renk ve Tip
Mavi Hb.
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Güzel olmuş elinize sağlık. Hatalar çok göze batmıyor göz hizasından, o nedenle boşverin. :) Direksiyonu sökmeden direksiyon üstündeki parçalar çıkarılamıyor, çıkarılamayınca da derinin fazlalığı o parçaların altına sokulamıyor.
Haklısınız Mutlu bey.Fakat birleşme noktalarında biraz potluk oldu.Sanırım tasarım hatası.Bir de direksiyon sökük iken dikiş yapmak bana zor geldi.İpi gerdirmek gerektiğinde direksiyonu da tutmak gerekti. İkisi aynı anda zor oldu.Yerinde takılı iken sanırım daha iyi dikilir.Ama sonuçta hoş durdu.
Automatically Merged Double Post
Acemi olmalana rağmen çok çok iyi. Ellerine sağlık. Ben cesaret edemezdim...
Sağolun.Burada arabanın sökmedik yerini bırakmadık zaten.Direksiyonda aradan çıktı.Güzel oldu.Aslında aynalara sinyal ve yine ayna altlarına logolu karşılama lambaları da yapmak istiyorum.Mart ayında İstanbula gideceğim.Temmuz sonuna kadar orda olacağım.Sipariş versem yetişmez diye girişmedim o işe.

Son düzenleme:

feiter

Sessiz
Araç Markası
2004 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
50 TL ye hakiki deri olabileceği mümkün mü? Üstelik ortalama 3 saat üzerinde çalışılıyor.

"Bunlara sadece deri oluyor, o yüzden deri yapıcaz" demişti adam. Gittiğimde de suni deri abi bunlar diyecek ne diyecek zaten. Benim için çok fark teşkil etmez şahsen, işimi görür :)

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
"Bunlara sadece deri oluyor, o yüzden deri yapıcaz" demişti adam. Gittiğimde de suni deri abi bunlar diyecek ne diyecek zaten. Benim için çok fark teşkil etmez şahsen, işimi görür :)

İki türlü direksiyon kaplanıyor.

Ortaya bağlanan kol kaplanmaz ise daha ucuz ve daha çabuk bitiyor. Tarif edebildim mi bilmem...

Benim bahsettiğim orjinali neyse o... O nedenle biraz pahalı olabilir.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
25 dolar zaten sahte deri aliexpresste satılan.
125 tl yapıyor. Gerçek deri ise 200 deyin, e 50 tl de el işçiliği az bile.

Üst Alt