Mazda 3 BL (2009-13) Deri Döşeme Macerası (Traktörün Yeniden Doğuşu Vol.5)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Araç şu an Art Car'da. Direksiyon, kolçak üstü ve kapı içleri kaplanacak. Koltuklar daha sonra inşallah ;)

Renk budur;

images (3).jpg

Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Araç Renk ve Tip
Sedan - Gri Şimşek
İlk renk budur paylaşımını görünce dedim insanlar nasıl biniyorlar böyle arabalara, ikinci resimde zarf ortaya çıkınca gayet iyi bir seçim olarak oyunu kullanıyorum.
Güle güle kullan abi.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
İlk renk budur paylaşımını görünce dedim insanlar nasıl biniyorlar böyle arabalara, ikinci resimde zarf ortaya çıkınca gayet iyi bir seçim olarak oyunu kullanıyorum.
Güle güle kullan abi.

Teşekkür ederim :) asıl koltuklar yapılınca renk kendini gösterecek :) ona da biraz zaman var :) Allah bana, ben art car'a durumu :D

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Renk orjinal bl kumaş rengine çok yakın. ,güzel olur güle güle kullanırsın inşallah . Ama şu vw deki koyu kahve ikinci altertnatifim olurdu @DrOkan hocamızın eski mazda 6sındaki renk sanırım bu tarz bir renkti bayılmıştım o renge :harika:

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Niyeyse ben beğenemedim koyu renk sevdiğim için olabilir, bordo renkli taba olaymış sankim daha güzel olurdu ama zevk meselesi :) Hayırlı olsun Murat

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Göğüslüğün alt kısmı (Torpido gözü , vitesin yanındaki plastikler birde direksiyonun altındaki kısım) kaplanabilirmi acaba ? Daha bütün olur ama baya uğraştıracağı kesin :)

Örnek benim eski guzu ;
Screenshot_2016-10-08-17-46-37_1.jpg

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Göğüslüğün alt kısmı (Torpido gözü , vitesin yanındaki plastikler birde direksiyonun altındaki kısım) kaplanabilirmi acaba ? Daha bütün olur ama baya uğraştıracağı kesin :)

Örnek benim eski guzu ;
Ekli dosyayı görüntüle 20886

Koltuklar da olsun o zaman güzel gözükecek.
Valla yerinde olsam sert plastik yerleri de kaplatırdım Murat abi.

Aklımda bazı fikirler var ama zaman alacak :)

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Ben konuyu daha yeni gördüm vallahi süper bir atak daha. :)
Terletmeyecek cinsten olanından bu değil mi abi?
Bir de ortalama kaç lira tutuyor bu işler ki? Herhalde hemen hemen her araç için yaklaşık paralara halloluyordur?

Üst Alt