Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
F/P için en uygun başka bir marka model var mı araştıralım, gerçi her modelin fiyatının uçtuğu bu dönemde bir şey bulabilir miyiz bilemiyorum ama şansımıza :)
Fiyatının uçmuş olması hali hazırda F/P olmasını engellemiyor abi çünkü donanım ve pratik olması, üzerine de otomatik olması bu yaştaki araçların en başına koyuyor Atılgan'ları... :D

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Fiyatının uçmuş olması hali hazırda F/P olmasını engellemiyor abi çünkü donanım ve pratik olması, üzerine de otomatik olması bu yaştaki araçların en başına koyuyor Atılgan'ları... :D

Şöyle bir dolaşıverdim de naylon harici en Scenic inden başka seçenek yok gibi :)

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Muhtemelen sağdan bir yere girmiş araç komple sağ boyalı.

Km bunu tolere eder gibi LPG de yokki mis gibi, fiyatta 1-2 bin indirimle güzel olur.

Son düzenleme:

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bu konuya bakmama kararı aldıydım. Kararımın doğru olduğuna bir kez daha şahit oldum :)

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Toyota Yaris 1.0 Terra 2010 131 Binde Çok Temiz
İlan No: 589506978
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...erra-2010-131-binde-cok-temiz-589506978/detay abiler arkadaşlar bi abimiz kızı için bu araca talip olmuş ama ben bir de sizden yorum alayım dedim görüşmüş sahibi hasar kaydı felan yok demiş.

Fiyat iyi değil 1.0 motor için. Bunun yerine 2006-2007 model 1.3 ünü tavsiye ederim. 1.0 motorla uzun yolda çok sıkıntı yaşanır. 2007 den sonra 1.33 motora çıkardılar ve mtv avantajı kalmadı. 1.0 a bu kadar para verilmez düşüncesindeyim.
Yok illa 1.0 ve bu fiyatlar bakılacaksa da 35-36 ya 2012 yeni kasası bulunabilir.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
B segment, 1,0 motor, alt donanım ve 35 bin lira... Hakikaten ehonomi coh eyi de biz mi nankörlük ediyoruz acep... :(

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Ben 1.0 çekmez dedim ama bayan kullanacağı için farketmez dediler 2010 model olunca yeni model araç mantığı ile bakıyorlar bi de 3-5 kişi (bende dahil olmak üzere) ballandıra ballandıra Toyota nın sorunsuZluğunu anlatınca kim bakar motora. Bir de bu abi 6 ay önce1996 model ve 12bin e otomatik brodway alıyor alırken araçtan anlayan tamirci ve galeriye baktırıyor alıyor 2 ay önce şanzumanı arızalandı 4bine zor yaptırdı geçen hafta da hurda teşviği ile 10bine saydırarak 82 bine dacia stepway aldı adam ne seviniyor bilemezsiniz sıfır araç aldığına sanki BMW 7.30 almış gibi. Ama millet ne yapsın sorun çıkarmasın 10bin fazla olsun diyor piyasada ne işinin ehli usta var ne vicdanlı satıcı sözüm meclisten dışarı giydiren giydirene.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt