Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan

kemal1963

Katılımcı
Araç Markası
Subaru Forester XT2016
Araç Renk ve Tip
Kahverengi - SUV
Topu topu kaç tane satılık beyaz CX 5 var el cevap = 16 ..aşağıdaki araç mı bilemem ama olma ihtimali var..

hasarlı cx5 - Recherche Google:
kesinlikle bu araba. önden sağlam darbe almış ki hava yastığı açmış. resimler hasarın biraz düzeltilmiş hali. bence alttan bayağı motor parçası hasarı vardı. o yüzden 40 bin lira hasar tutmuş.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Aracın km'si hoşuma gitti de o yüzden mazda 3 e göre bi kıyas yapayım dedim. Sizin aracı da merak ettim @hagakure bey şimdi. Mazda 3'ler uçup gidiyor maşallah seneye ben araç alana kadar bk lar 50.000'i görürse hiç şaşmam bu araç da rahat 60.000 der gibi.

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Hasarlı araç alıp satanlar da işini yapıyor. Görünmeyen kısımlar rahatsız etmesin diye düzeltiliyor. Hatta kırık, çatlak motor kulakçıkları vs yerler kısaca elden geçirtiliyor. O nedenle bu tür önden hasarlı araçları alırken enine boyuna inceletmekte de yarar var.

Boyaya bir araç vermişler. Çamurluğun düzeltilme imkanı yok gibi birşey. Sözde lokal boya var denilsin diye o rezil çamurluk, ki parça kaybı da var, kaynak, sac yama vs ile düzeltilip, bir güzel macun, sonra da boya. Sonuç; Çamurlukta küçük bir lokal boya var. :D

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Aracın km'si hoşuma gitti de o yüzden mazda 3 e göre bi kıyas yapayım dedim. Sizin aracı da merak ettim @hagakure bey şimdi. Mazda 3'ler uçup gidiyor maşallah seneye ben araç alana kadar bk lar 50.000'i görürse hiç şaşmam bu araç da rahat 60.000 der gibi.

Benim aracım ilanda duruyor bittikçe kısa bir mola verip yeniden yayınlatıp sahibinden amcayı zengin ediyoruz :D

Mazda 6 2.0 2.0 2004 Model 41.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Şampanya renk - 192800546

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Benim aracım ilanda duruyor bittikçe kısa bir mola verip yeniden yayınlatıp sahibinden amcayı zengin ediyoruz :D

Mazda 6 2.0 2.0 2004 Model 41.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Şampanya renk - 192800546
Yanlış anlamayın Naim bey sizin araç da çok temiz görünüyor ama arada neredeyse 200.000km fark var arada ve buda benim şahsi fikrim olarak aradaki 5000 liraya değer ben araçtan anlamadığım için düz mantık düşünüyorum ki çoğu da km olayını göz önüne alıp az yıpranmıştır diyerek 4-5'e bakmadan km'ye takılıp veriyor.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

Yanlış anlamayın Naim bey sizin araç da çok temiz görünüyor ama arada neredeyse 200.000km fark var arada ve buda benim şahsi fikrim olarak aradaki 5000 liraya değer ben araçtan anlamadığım için düz mantık düşünüyorum ki çoğu da km olayını göz önüne alıp az yıpranmıştır diyerek 4-5'e bakmadan km'ye takılıp veriyor.
Naim abinin fiyatına birşey diyemem ama 150-200 liralık parçaya sırf orijinal olsun diye 1000 lira para verdiğine çok defa şahit oldum.
Talip olanın sürpriz arızalarla, masraflarla karşılaşmayacağı bir araç.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Yıllık 30-40 bin km yapılacaksa mantıklı düşünce. Yoksa km farkına o para verilmez. Bu civarda araç bakılıyorsa Naim abi nin guzu haricinde macera olur.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Yıllık 30-40 bin km yapılacaksa mantıklı düşünce. Yoksa km farkına o para verilmez. Bu civarda araç bakılıyorsa Naim abi nin guzu haricinde macera olur.
Valla arabasızlık zor iş ihtiyaçlar peşi sıra geldikçe kendimi şu an zor frenliyorum. Kayınpederin bi rapor işi var zar zor ikna ettik bakalım göz,kalp ve şekerden engelli raporu alabilirsek ötv'siz engelli indirimli araç bakacağız inşallah. Olmazsa 20 liralık bişey almayı düşünüyorum artık.

ReaL

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan

Üffffff Mazda 6 ya bak... Yaşına göre emsalsiz denilebilecek nitelikte...

Çok güzel bakmışsın, tebrik ederim. 35-36 .in e kırık dökük almaktansa böyle bir aracı alıp keyfine bakacaksın, ama işte burası Türkiye ve Türk aklı...

Sahibinden com a satış ilanının ücretli olduğunu da şu an öğrenmiş bulunmaktayım... Ne kadar cahilmişim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt