Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Affiniza siginarak gozume guzel gorunmeye baslayan bir baska arac var sirada... Bunda da gomerseniz beni araba bakmaya ara vericem artik Fakat yine de 1.5 dizel otomatik, on-arka park sensoru, geri gorus kamerasi, anahtarsiz calistirma, far-yagmur sensoru ve cam tavanin buyusune kapildim. Fiyatlar da gayet uygun.

Bu arada dunku 103 binlik mondeo sahibi ile gorustum, 100 bine birakiyor, zorlasam 98e de birakacak gibiydi, 5000 kusur tl'lik tramer varmis, motor kaputu degismis, cok buyuk bisey yok dedi, detayina girmedim...

Loading site please wait...

95 e zorla Mondeo'yu, olmazsa Megane f/p olarak güzel seçenek bence, senin ihtiyaçların doğrultusunda.
Sen araba bakmaya azıcık ara ver bence... :D:D

Bu araca bir ara niyetlenmiştim, fiyatı o zamanlar 48 bin lira civarındaydı... Cebine bir çuval para kalacağı için tavsiye ediyorum... Sahibi biraz tuhaf orası ayrı... :)

Bu yine mi ilanda, hem de aynı resimlerle

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
Bir ara da bunlara bakmıştım, tabi fiyatları 60 bin civarındayken... :)

Kuga'larda bi sekilsizlik var sanki, dar ve yuksek gorunuyor, Fiat panda gibi. Biraz daha genis olsa orantili olacakmis gibi sanki... Bagaji da cok genis olmuyor bu tarz arabalarin Veli abi. Mesela en dar bagaja sahip SW arac V60'in bile bagaj hacmi 430 lt, kuganinki 400 lt. Auris SW, mondeo SW, megane SW gibi araclar 530 lt civari.

Dizel mondeo bakmamistim, bi bakayim

UmitSerbest

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
3-Traktör
Affiniza siginarak gozume guzel gorunmeye baslayan bir baska arac var sirada... Bunda da gomerseniz beni araba bakmaya ara vericem artik Fakat yine de 1.5 dizel otomatik, on-arka park sensoru, geri gorus kamerasi, anahtarsiz calistirma, far-yagmur sensoru ve cam tavanin buyusune kapildim. Fiyatlar da gayet uygun.

Bu arada dunku 103 binlik mondeo sahibi ile gorustum, 100 bine birakiyor, zorlasam 98e de birakacak gibiydi, 5000 kusur tl'lik tramer varmis, motor kaputu degismis, cok buyuk bisey yok dedi, detayina girmedim...

Bunlar Türkiye’de üretilmiyor abi. Gt paketleri gayet iyi tipik reno motoru rampa düz yol dinlemez, bakımları ucuz, az yakar üzmez ama kaza anında ne kadar sağlam olur tartışılır. O fiyatlara alınmıcak bir araba değil geçen sene 55civarıydı.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Sen araba bakmaya azıcık ara ver bence... :D:D

Bu araca bir ara niyetlenmiştim, fiyatı o zamanlar 48 bin lira civarındaydı... Cebine bir çuval para kalacağı için tavsiye ediyorum... Sahibi biraz tuhaf orası ayrı... :)

Satılmayan araba yapmışlar

Abi bu araba kaç yıldır ilanda bende niyetlendiği hatırlıyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Satılmayan araba yapmışlar

Abi bu araba kaç yıldır ilanda bende niyetlendiği hatırlıyorum.
Bildiğim kadarıyla, sahibi gümrükten araç alıp, boya kına yapıp satıyor, bu mondeo yu da binmek için kullanıyor, bu yüzden yüksek fiyat çekiyor.

Holydao

Benlik bi durum yoksa çıkıyorum!
Araç Markası
2016 Honda HR-V
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUVcuk
@Domestos Veli abi biraz once benzinlikte bi mondeo gordum yemin ederim tank gibi araba, etrafini dolasayim dedim bitmedi 30 m otede megane vardi, mondeonun yaninda fiat bis gibi kalmis valla... O arabayi nasil bir motor tasiyor dedim icimden Ufkum acildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
@Domestos Veli abi biraz once benzinlikte bi mondeo gordum yemin ederim tank gibi araba, etrafini dolasayim dedim bitmedi 30 m otede megane vardi, mondeonun yaninda fiat bis gibi kalmis valla... O arabayi nasil bir motor tasiyor dedim icimden Ufkum acildi
İyi güldüm, Allah da seni güldürsün. :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan
Söz konusu arkadaş, hanım arkadaş olabilir gençler. O zaman mantıksız olmayabilir.

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
O kadar parayı B segment araca vermeyi göze aldıysa arkadaş bence sorun yok... Değilse Mazda 3 hatta 6 bakılabilir. :)
Arkadasim da Nissan Navaro var. Bu araci esiyle beraber sehir ici ve okula gidis gelis icin kullanacak. O yuzden kucuk otomatik biseyler bakiyor. Micra ve yaris ariyordu ben ona gel mazda 2 bakalim dedim. Gordu hosuna gitti ama dediginiz gibi fiyatlar cok yüksek. Benim mantigim da o fiyatlara mazda 6 almaktan yana

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
İlan efsane bu kafayı yaşayamam
Son derece ukala bir kişilik ve lakayıt bir tavır, alacak olsam bile almam, o derece. Bulutut varmış ama bu kısım için düşünülebilir :koptum:

Belli ki artan piyasayı takip eden bu zat, ticari amaçla alıp evin önünde yatırıyor, oltayı atmış illaki birisi takılacak.

MX9

Ahmet TEKİR
Araç Markası
1997-Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Lacivert-sedan
Ben de benimki araba diyordum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt