Bu Araç Hakkında Görüşleriniz Nelerdir? (I)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
İki hafta önce 105 binde Düzce'den bir exclusive düştü hemde 2 aydır tam beklediğim araçtı, adamla hemen mesajlaştım ve aracın tek arkadan ufak kazasının fotosunu attı. Onu gördüm ve hele 1 hafta bekleyeyim dedim kendi kendime.

Araç 2 gün sürmeden satıldı:D

Demem o ki aracı bulmakta çare değil nasip olmadıktan sonra

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Hacı parayı bulamadık.biz bulana kadar araba elden gidecek:hrkbuya::hrkbuya: Bn bunu alırsam @yucelcayir hocamın ki sana kalır:harika:

Bırak gitsin :) 18 bin hasar kaydı var diyorlar :)

mazda face.jpg

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Ankara plakalı makyajlı Mazda 6 lara dikkat edin çünkü geneli sabıkalıdır :tskler:

İlanı okuduk herşey 10 nümere, detaya girdik rezillik ile karşılaştık...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Değişeni yoksa iyi araştırıp 35 binlere zorlanabilir, araç diri duruyor...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Biz de bi heves ettik abi de 18 bin hasarı duyunca yerimize küt oturduk.
Hasarları ciddi manada değilse ve serviste yaptırıldıysa 18 bin normal rakamlar... Güzel ekspertiz ile fiyatı düşürülerek alınabilir, uzun vadede zarar ettirmez zaten.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Yaw hala hasar kaydına takanlar var :D :D aracı inceleyin onarım serviste yapılmışsa sıkıntı yok ;) benim aracın hasar onarımında bir liste var, adamlar davlumbaz klipsinin tanesine 18 tl yazmışlar... Hele 18 bin hasar kaydı parça parça ise hiç bir şey.

bu aracın onarımları sigorta kapsamı dışında, sanayide yapılsaydı ne olacaktı biliyor musunuz? 5 parça sürtmeden kaynaklı boyalı tramersiz diye peşinden koşacaktınız :D ve alacaktınız :D

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Yaw hala hasar kaydına takanlar var :D :D aracı inceleyin onarım serviste yapılmışsa sıkıntı yok ;) benim aracın hasar onarımında bir liste var, adamlar davlumbaz klipsinin tanesine 18 tl yazmışlar... Hele 18 bin hasar kaydı parça parça ise hiç bir şey.

bu aracın onarımları sigorta kapsamı dışında, sanayide yapılsaydı ne olacaktı biliyor musunuz? 5 parça sürtmeden kaynaklı boyalı tramersiz diye peşinden koşacaktınız :D ve alacaktınız :D
Katılıyorum. Pert kaydı olmadıkça, airbag açmadıkça hasar kaydına çok takılmaya gerek yok.

Benim Accord'un sağ far değişmiş, sağ çamurluk lokal boya yapılmış. Aracın sahibi servis müdürü olduğu için tramere işletmemiş sanırım hasar kaydı çıkmıyor ama servis sorgulamasında sağ far değişmiş gözüküyor. Eğer tramere girseydi fara 5000 boya işlemine de 2000 yazarlardı....

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Yaw hala hasar kaydına takanlar var :D:D aracı inceleyin onarım serviste yapılmışsa sıkıntı yok ;) benim aracın hasar onarımında bir liste var, adamlar davlumbaz klipsinin tanesine 18 tl yazmışlar... Hele 18 bin hasar kaydı parça parça ise hiç bir şey.

Almı diyorsun yani:uzgnm::uzgnm:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt