Araç Renk Değişimi Ruhsata Nasıl İşletilir?

attcaksaw

Sessiz
Araç Markası
1991 - Mazda626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Merhaba arkadaşlar, bordo 626'mızı gri ye boyadık kendimiz çokta güzel oldu lakin internette çok bilgi kirliliği var. 26 Ağustos genel muayene zamanı geldi. Ruhsat sahibi bir akrabamız. Yakın zamanda böyle işlem yapan oldu mu ne yapmam gerekiyor?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Kirliliğe bi kuble de ben katkıda bulunayım. :islik: Ruhsat, emniyet tarafından verildiği zamanlarda, boya faturasını (aracın hangi renge boyandığını belirten) ibraz edince yeni renk araca ait ruhsat düzenleniyordu.

attcaksaw

Sessiz
Araç Markası
1991 - Mazda626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Kirliliğe bi kuble de ben katkıda bulunayım. :islik: Ruhsat, emniyet tarafından verildiği zamanlarda, boya faturasını (aracın hangi renge boyandığını belirten) ibraz edince yeni renk araca ait ruhsat düzenleniyordu.
Hocam. :D

Hocam faturayı yarın kestireceğiz. Yani videodan anladığım. Şimdi 26 Ağustos'da arabanın normal muayenesi var zaten randevu aldım o sıra da yine renk değişikliği onayı verecekler mi? Faturayı ibraz ettiğimizde muayene esnasında. Zaten bu dediğimi yaparlarsa tamam ben çift iş olmasın diye tam muayene sırasında aracı boyadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gri de çok yakıştı hocam TR'de tek sanırım artık aracımız. :D
photo_2023-08-17_22-13-26.jpg

Üst Alt