Mazda 3 BL (2009-13) Android Multimedya Montaj ve Deneyimler

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Üstad eq ayarlarını yapınca sesin öncekine göre kalitesini merak ediyorum. Güle güle kullan ;)

Ufak bir yazılımsal sıkıntı. Cihazın dahili müzik uygulaması ile ses çok yüksek ama sonlarda bozulma yapıyor. Benim yüklediğim poweramp uygulamasında ise ses kısık çıkıyor ama bozulma hiç yok...

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Son seste bozulmaması güzel bir olay. Ben çok yüksek seste dinlemesem de bir kalite belirtisi. Benim için daha da önemlisi sesin netliği. Her enstrumanı tek tek duymak daha büyük keyif benim için. O açıdan nasıl üstad? Bir de benim eski m3'te(2007) eski sürüm android multimedya vardı. Müzikte ayarladığım eq ayarları radyoda geçersiz oluyordu. Bunda var mı böyle bir durum?

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Son seste bozulmaması güzel bir olay. Ben çok yüksek seste dinlemesem de bir kalite belirtisi. Benim için daha da önemlisi sesin netliği. Her enstrumanı tek tek duymak daha büyük keyif benim için. O açıdan nasıl üstad? Bir de benim eski m3'te(2007) eski sürüm android multimedya vardı. Müzikte ayarladığım eq ayarları radyoda geçersiz oluyordu. Bunda var mı böyle bir durum?

Daha detaylı olarak kurcalayamadım :)

@kadir çok coming soon :D

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2020 - Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Düğme ışıkların yanıyor ama sistem güncellemesini bulamadım :)

Bir de ön kamera için tavsiyen var mı?

Sistem güncellemesi daha hiç gelmedi, firmayada sordum ben yayınlamıyorlarmış zaten,
Yeni sürüm cihazı önerdiler :)

BEnim önde kamera yok arkada firmanın hediye ettiği kamera vardı ama trafikte arkadan biri dokundurduğunda kırıldı, yerine yenisini almam lazım ama hangisi uyumlu bilmiyorum.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Sistem güncellemesi daha hiç gelmedi, firmayada sordum ben yayınlamıyorlarmış zaten,
Yeni sürüm cihazı önerdiler :)

BEnim önde kamera yok arkada firmanın hediye ettiği kamera vardı ama trafikte arkadan biri dokundurduğunda kırıldı, yerine yenisini almam lazım ama hangisi uyumlu bilmiyorum.

Arka kamera problem değil, sıradan bir şey alınabilir, ben öncelikle ön kamera istiyorum :)

Ses sorunu sizde de var mı?

Güven

Katılımcı
Araç Markası
2020 - Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Arka kamera problem değil, sıradan bir şey alınabilir, ben öncelikle ön kamera istiyorum :)

Ses sorunu sizde de var mı?

Mazda 3 ü olan bir arkadaş daha var. Ses olarak kıyasladığımızda ikimize göreden orjinalinden iyi geldi.
Ses için ekstra bir uygulama kurmadım, kendi ekolayzır ayarlarından genelde jazzı tercih ediyorum.

Bozulma çok yok, ama benim problemim bluetooth ve aux da ses baya azalıyor.
İnternette baktım bir çözüm bulamadım.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Murat abi sattığın teypin ışık çizgisinin sağ tarafında kalkma mı var?
Aynı noktada kalkma benim teypte de var, aldığımda yoktu sonra durup dururken belirli bir süre sonra farkettim.

21740554_1892602961058415_8827799130764978879_n.jpg

Üst Alt