Alınık Otomatik Araç

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Skoda forumunda dolanıyorum, birçok sayfa inceledim, bizim forum nur nimet , problemin çözümune ilişkin geri donüt hiç olmamış, sorunlara cevap 1-2 de kalmış.
Hiç aklımdan geçmeyen Passat alıyordum, dün gece 1.8 motor çift airbagli 323 ( bundan 1-2 kozmetik kusuru yüzünden vazgeçtim) , bir de Octaviacı ben daha fazla veren varsa sat dememe rağmen ilanı kaldırmış. İnşallah zırt pırt arıza çıkarıp da beni ugrastirmaz.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Skoda forumunda dolanıyorum, birçok sayfa inceledim, bizim forum nur nimet , problemin çözümune ilişkin geri donüt hiç olmamış, sorunlara cevap 1-2 de kalmış.
Hiç aklımdan geçmeyen Passat alıyordum, dün gece 1.8 motor çift airbagli 323 ( bundan 1-2 kozmetik kusuru yüzünden vazgeçtim) , bir de Octaviacı ben daha fazla veren varsa sat dememe rağmen ilanı kaldırmış. İnşallah zırt pırt arıza çıkarıp da beni ugrastirmaz.
İyi bir ekspertiz yapmak lazım, kafana yatmazsa almak zorunda değilsin neticede.

Belki başkasına sattığı için kaldırmış :)

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Al işte Skoda ile ilgili hiçbir soruya cevap vermem beni özelden genelden herhangi bir sosyal asosyal mecradan rahatsız etmeyin. @alijo sende durum nasıl, incir altına düştü

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Burası Mazda alma potansiyeli olanların forumu lütfen. Garajın ismi Mazda ama nihayetinde garaj isteyen araç park edebilir. Park ücretini ödedikten sonra sorun yok, o yüzden sevgili üyeler aidatları yatırmayı ihmal etmeyelim. Kiralar malumunuz, değirmen dönmüyor:)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS

Bugün pazartesi skoda nerede?
Mesaj otomatik birleştirildi:

@incirinaltı senin bütçe ne kadar? İstediğin özellik ne?

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Bugün pazartesi skoda nerede?

@incirinaltı senin bütçe ne kadar? İstediğin özellik ne?
Sahurda çıkacaz yola, hayırlısı ile alıp gelsek şu arabayı ben de rahatlayacam.
Bütçe şöyle oluyor ; 0 ama 300 e aldım arabayı :):)

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Yarın otobüs saatlerine baktın mı kaç gibi dönersin eve :)
Fakir:) :)
Otobüsle gittigimi kim söyledi :) :)

Noterde para alış verişi nasıl olmalı ,5 senedir araba alıp satmadım :)

Son düzenleme:

Üst Alt