Alınık Otomatik Araç

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Aslında ben adet yerini bulsun diye 195 dedim,200 yazılmış arabaya 195 iyi bir tekli bence.
Aman hocam çok bile. 200 yazılmış arabaya en fazla 180 teklif edilir ki aracı 190 a alasın. Bu lanet piyasa böyle yürüyor. Bende senin gibiyim ama bizim gibiler hep opuluyor bu tür yaklaşımlarda.
Sonradan paylaştığım düsük km li Sonatalarda satılmış. Favorimde sadece Trabzon daki Sonata kaldı. O da 300 K da diye satılmıyor galiba. Nihayetinde temiz olan araç ne olursa olsun satılıyornus bunu canlı test ettik. Km de çok önemli rol oynuyor bunda tabiki.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Aman hocam çok bile. 200 yazılmış arabaya en fazla 180 teklif edilir ki aracı 190 a alasın. Bu lanet piyasa böyle yürüyor. Bende senin gibiyim ama bizim gibiler hep opuluyor bu tür yaklaşımlarda.
Sonradan paylaştığım düsük km li Sonatalarda satılmış. Favorimde sadece Trabzon daki Sonata kaldı. O da 300 K da diye satılmıyor galiba. Nihayetinde temiz olan araç ne olursa olsun satılıyornus bunu canlı test ettik. Km de çok önemli rol oynuyor bunda tabiki.
Fiyat güncelleme yapiyorlardir :)
Hep Mazdaya bindigimden diğer markalarla alakalı hiçbir fikrim yok, hanım bile başka markaya gönül rahatlığıyla he diyemiyor.
Sonata da karar kılmıştım ,onu da beğenmiyor Mazda ustaları, ilanda temiz bı 6 olsa 20-30 fazla verip alacağım.
Bakalım hayirlisi.

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Jaguar kasa sonata lafları havalarda uçuşurken Kahramanlarımızin aniden aklına birden jaguar alma fikri peydah olmuştu... Bir yandan enflasyonun tırmanması bir yandan artan vergi ve petrol fiyatlarının etkisi bu fikre gölge düşürse de kahramanlarımızın maceraperest ruhları okşanmaya devam ediyordu...
Olaylar giderek daha karmaşık yapıya bürünmüştü, ne olacaktı bu hikayenin sonu...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Avensis olabilir.