Alınık Alınık 70 Bin Üst Limitli Otomatik Araç

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Tamamen anlamadığımdan soruyorum, max gücü 141 hp olan motordan test sonucu nasıl 163 hp ve 340 tork çıkar.
Yazılım falan olmuyor ise( büyük ihtimalle olmuyor)eksper yapan yer kafasına göre yazabiliyor demek ki...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hemi de makyajsız ve bu fiyata... :utan:
Km düşük büyük kazası yok gibi, piyasa zaten uçmuş, 2009 Mazda 3 lere 90 civarı yazıyorlar..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Tamamen anlamadığımdan soruyorum, max gücü 141 hp olan motordan test sonucu nasıl 163 hp ve 340 tork çıkar.
Abi, seni beni koltuk altımızdan havaya kaldırıp koştursalar 100 metreyi çok rahat 5-6 saniyelerde koşarız... Ne senin dizin ne benim belim sıkıntı olur. :huhuu:

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Mazda 6 ile aynı segment hocam. 2.4 Sonata lar hakkında hep olumlu yorum duymuştum. Hatta 6 lardan daha konforlu diye biliyorum.
İlk araç ise D yerine C yada B bakmak lazım tabi.
Yoksa bundan sonra Faşo anca keser kayini.
İ20 bakıyorum 85 e 2012-2013 küçük hasarlı bile yok..
M3 impresive takip ederim valla, bu nedir ya..

:) :) :)
95 e ancak bulunur. Ben vazgeçiyorum :) :)

Son düzenleme:

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
İ20 bakıyorum 85 e 2012-2013 küçük hasarlı bile yok..
M3 impresive takip ederim valla, bu nedir ya..

:):):)
95 e ancak bulunur. Ben vazgeçiyorum :):)
Abi Xedos sahibi biri hiç böyle önerilerde bulunur mu ya? i20 falan çok uzak şeyler. Şimdi öncelikle şunu alıyorsun kayınçoya...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-kelepir-satilik-830257003/detay

Daha sonra iki ay oda sıcaklığında bekletip satıyoruz 70 bine... :p

Şaka bir yana şu alttaki ilan gibi bir şey de olmaz mı hiç? İlk araç olarak direk zirvelerde başlasa işe? Bence olur... ;)

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-1.9-dizel-otomatik-sunrooflu-829013179/detay

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Abi Xedos sahibi biri hiç böyle önerilerde bulunur mu ya? i20 falan çok uzak şeyler. Şimdi öncelikle şunu alıyorsun kayınçoya...

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-kelepir-satilik-830257003/detay

Daha sonra iki ay oda sıcaklığında bekletip satıyoruz 70 bine... :p

Şaka bir yana şu alttaki ilan gibi bir şey de olmaz mı hiç? İlk araç olarak direk zirvelerde başlasa işe? Bence olur... ;)

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-1.9-dizel-otomatik-sunrooflu-829013179/detay
Adamın ilk arabası ama :):):)

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Gölbaşında bir öğretmende vardı 2004 Accord. 67'ye aldım onu bir arkadaşıma, ki o da öğretmen :) onun dışında bir araç şuan bilmiyorum o bütçelerde
67 mi, yürüyor muydu :) :)
100 yazıyolar onlara.

Kayinco iletişim başkanlıginda , ilk arabası, ehliyet yok daha :) :)
Accord, sonata,maxima,lacetti,206, kısacası otomatik olsun farketmez, limit 70 bin..

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Bizzat ben baktım, içinden geçtim hatta :) kozmetik kusurları dışında iyi makinaydi. 75'ten başladık pazarlığa 67'de kavuştuk ;) Maxima forumlarına desteği kestim ama içerde adamlarım var. i30 infiniti var olması lazım birinde, bir kişide de maxima. Tâbi bunlar güvendiklerim yoksa infi maxi konusunda burayı japon pazarına çeviririm :) iletişim başkanlığındaysa ismi nedir. Benim kurum

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Bizzat ben baktım, içinden geçtim hatta :) kozmetik kusurları dışında iyi makinaydi. 75'ten başladık pazarlığa 67'de kavuştuk ;) Maxima forumlarına desteği kestim ama içerde adamlarım var. i30 infiniti var olması lazım birinde, bir kişide de maxima. Tâbi bunlar güvendiklerim yoksa infi maxi konusunda burayı japon pazarına çeviririm :) iletişim başkanlığındaysa ismi nedir. Benim kurum
Engin öner, ooo o zaman kesin el atmalisin bu işe :)
Aslında infiniti ilk sıralarda idi, Mustafa'ya bı infiniti sordum şeceresi kötü çıktı.
Müsait bı zamanda tanıştıralim sizi.
Accord en ideali aslında ama temiz bir otomatik olsun marka farketmez.

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Tam bir sene önce böyle bi konumuz varmış :) :)
Burdan devam edelim. Gecen seneden bu yana hem kredi faizleri yönünden hem araba fiyatları yönünden biraz zarar etmiş olabilir ama vardır bı hayır..

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
Tam bir sene önce böyle bi konumuz varmış :):)
Burdan devam edelim. Gecen seneden bu yana hem kredi faizleri yönünden hem araba fiyatları yönünden biraz zarar etmiş olabilir ama vardır bı hayır..
Gecen sene o fiyatlara GG kasa makyajlı 6 veriyorlardı abi şimdi ise GF kasa ancak alınabiliyor biraz değil baya zarar etmiş :)

Üst Alt