Ailemizin Yeni Pırpır'ı

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Araç ararken hesaplı bir şekilde denk gelince hayır diyemedim.Ticari bir araç almak aklımın ucundan geçmedi hiç ama hesaplı olunca ya nasip dedim.Araç 2011 model Peugeot Bipper 160.000'de 1 değişenli geri kalanı orjinal. Birtakım basit kozmetik eksikleri var ama zamanla hallederim.5 gündür kullanıyorum yakıtı gayet makul ama dizel motor içeride çalışıyor gibi.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hayırlı olsun inşallah.
Fotoğraflarını da görmek isteriz.
2011'de kayın ve maun biradere sıfır almıştık, yakıtı kokluyordu ama geri kalan her şey vasattı.

Bu grup (bipper, nemo, fiorino) dingil mesafesi bir birine yakın olduğu için dümdüz yolda dahi zıplaya zıplaya gider. Uzun yolda bıktırır, yol adeta işkence olur. Mola vermezsen finish'te sersem gibi araçtan inersin maalesef.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız sürüşler.
Teşekkür ederim sağolun.
Hayırlı olsun inşallah.
Fotoğraflarını da görmek isteriz.
2011'de kayın ve maun biradere sıfır almıştık, yakıtı kokluyordu ama geri kalan her şey vasattı.

Bu grup (bipper, nemo, fiorino) dingil mesafesi bir birine yakın olduğu için dümdüz yolda dahi zıplaya zıplaya gider. Uzun yolda bıktırır, yol adeta işkence olur. Mola vermezsen finish'te sersem gibi araçtan inersin maalesef.
Eyvallah sağolasın abi. Tespitlerin harfiyyen yerinde abi yakıt hariç geri kalan kısmı vasat.
Sagolasın abi.
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Çok teşekkür ederim.
Hayırlı olsun, güle güle kullanın, yakıt için ideal bir tercih olmuş.
Çok sağolun. yakıt olarak iyi bizim şehir ufak olduğu için şehir içi 1TL gibi yakıyor sanki..
No foto no pırpır
biraz geç kaldım ama telefondan dosya ekleyemedim bugün yükleyeceğim inşallah...

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Pırpır'dan Fotolar..
886b3e367fc955b849f8a0e41b49ef13.jpg
4ee433782dd2610c8124bfcfcd511311.jpg
e193077d43027f6a1d8b471e9013f5ad.jpg
e7daf91a4a7bab10632ec9dfed9a1658.jpg
488a6eea3ee7447456d625f3c97fc67a.jpg

*Şimdilik far patlatma ve cam filmi düşünüyorum (tavan çıtaları yoktu onları temin edip yeni taktım.)
MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Allah hayırlı uğurlu etsin, içinize sindirsin. Babam 2008'de sıfır Doblo almıştı. Fiorino ile Doblo arasında ilk etapta kararsız kalmıştık.

Handsomesalas

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Siyah
Allah hayırlı uğurlu etsin, içinize sindirsin. Babam 2008'de sıfır Doblo almıştı. Fiorino ile Doblo arasında ilk etapta kararsız kalmıştık.
Amin Allah razı olsun Hocam.Benimde ticari araç ihtiyacım yoktu ama aniden gelişti kendimi noterde buldum.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt