• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık 98 Mazda 626

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bugün alıcıyla ekspertize soktuk. Aracın ön düzeninde sıkıntı çıkarttılar. Alıcı ustasını aradı sordu, 3000-3500 gibi bi masraf söylemiş. Konuştuğumuzun 5 bin altına verirmisin dedi, yok dedim. Masrafını karşıladık uğurladık arkadaşı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada da bi delilik yapmış oldum, sürpriz olsun, konusunu haftasonu paylaşırım.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bugün alıcıyla ekspertize soktuk. Aracın ön düzeninde sıkıntı çıkarttılar. Alıcı ustasını aradı sordu, 3000-3500 gibi bi masraf söylemiş. Konuştuğumuzun 5 bin altına verirmisin dedi, yok dedim. Masrafını karşıladık uğurladık arkadaşı.
Hayırlısı olsun. 3500 tl ön düzende nereye harcanacakmış çok merak ettim. Ayrıca 3 bin çıkacak masraf için de 5 bin pazarlık yapmak hiç etik olmamış. Masrafı karşılamasanız haklısınız yani.

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Sağ sol rotil rotbaşı neyse, direksiyon kutusundan yağ damlamış, komple direksiyon kutusunu değiştirecem diyor. Akis körükleri yırtıkmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cumartesi günü her zaman gittiğim rot balansçıya gittim, tkırtı var bi bak diye. Sadece sağ rot kolu rot başı dedi, solda bişey yok dedi. Rot kolu rot başını getirtmiştim zaten, fırsat bulup değiştiremedim. Alıcıya da söylemiştim, bunlar değişecek sen yaptırırsın diye

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Vardır bir hayır mutlaka... :hhhhhh:

Can'ın yazdığı gibi, fiyattan beş bin lira kırması hoş olmamış. Hayırlısı...

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Evet arkadaşlar, guzu bekledi bekledi, benden ayrılmaya onun da gönlü razı değildi. Sonunda en azından evin önünde olmasa bile, hükümet konağının bahçesinde kalmaya karar verdi. Milli eğitimde çalışan bi arkadaşa bugün devrini yaptım. Guzunun sadece plakası 17 oldu; yine odamdan baktığımda onu görmeye devam edeceğim, yine çıkışta zaman zaman ona yönelmeye devam edeceğim; arasıra fırsat yakalarsam da bi dolaşmaya çıkarız muhtemelen.
48319

Veli abi, konuyu yine kilit yiyebilirsin..

dülgeroğlu

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Mavi - Hatchback
Fiyat olarak eşdeğerlerine göre gerçekten iyi. Allah sizin de gönlünüze göre versin, olur inşallah olur.
Alan da Satan da Hayrını görsün İnşallah Kazım Bey...
Hayırlı olsun iki taraf için de.
Hayırlı olsun abi her iki tarafada
Allah razı olsun arkadaşlar..

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Evet arkadaşlar, guzu bekledi bekledi, benden ayrılmaya onun da gönlü razı değildi. Sonunda en azından evin önünde olmasa bile, hükümet konağının bahçesinde kalmaya karar verdi. Milli eğitimde çalışan bi arkadaşa bugün devrini yaptım. Guzunun sadece plakası 17 oldu; yine odamdan baktığımda onu görmeye devam edeceğim, yine çıkışta zaman zaman ona yönelmeye devam edeceğim; arasıra fırsat yakalarsam da bi dolaşmaya çıkarız muhtemelen.
Ekli dosyayı görüntüle 48319
Veli abi, konuyu yine kilit yiyebilirsin..
Hayırlı olsun herkese... Alan kişi adına daha çok sevindim Kazım kardeşim.

Kilidi zevkle asıyorum.

:kkk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt