Alınık 626 Sonrasında Primera'dan Mazda'ya Dönüş

Yasin303

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 Ge
Araç Renk ve Tip
Bordo Sedan
Arkadaşlar hatırlarsanız 626 ya baya masraf yapıp satmıştım
Sonrasında 2000 primera 2.0 elegance aldım ama mazda nın keyfini vermedi ayrıca parça sıkıntısı var ayriyeten dar geldi araç bana 626 daha geniş ve seriydi tabi otomatik olması da primera nın beni biraz uyuz etti 6 ileri iyi bir şanzuman ama bana göre değil anladım
Perşembe nasip olursa satacağım 40bin bütçe var ne önerirsiniz temiz bir 323 veya 626 teşekkürler

baykalbilgin

Katılımcı
Araç Markası
2011 Chevrolet Captiva
Araç Renk ve Tip
Beyaz - SUV
626 yı sattıktan sonra kısa bir süre Corsa kullandım. Isınamadım, bir civata bile takasım gelmiyordu. Sattım yine 626 aldım. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Yasin303

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 Ge
Araç Renk ve Tip
Bordo Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Aynen ustam 626 gerçekten özel bir araçmış kıymetini bilemedik :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hakkında hayırlısı olsun canım kardeşim. O bütçelere Gf kasa 626 diyesim var ama temiz araba var mı bilmiyorum...

Allah kolaylıklar versin. :harika:

Yasin303

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 Ge
Araç Renk ve Tip
Bordo Sedan
Hakkında hayırlısı olsun canım kardeşim. O bütçelere Gf kasa 626 diyesim var ama temiz araba var mı bilmiyorum...

Allah kolaylıklar versin. :harika:
Abi sen demiştin bana satma aracını bin diye hatta eşimde satma arabamiz çok rahat çok güzel demişti dinlemedim pişmanım burası kürkçü dükkanı olmuş

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi sen demiştin bana satma aracını bin diye hatta eşimde satma arabamiz çok rahat çok güzel demişti dinlemedim pişmanım burası kürkçü dükkanı olmuş
Aracını binilme kıvamına getirmiştin ama süreç seni psikolojik ve maddi olarak yordu, satma sebebin oldu. Ama her şey tecrübedir hayatta.

@mustafayk da benzer serüven ile başladı bu işlere, şimdi gömleğini değiştirir gibi araba değiştiriyor, noterler "Buyrun Mustafa bey" diye karşılıyor. :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
:rolleyes:

53189

Yasin303

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 Ge
Araç Renk ve Tip
Bordo Sedan
Abi işten şimdi geldim yarın arayayım teşekkürler
Abi faceden mi buldun bu aracı ben face kullanmıyorum ama adam numarasını yazmış zaten sana denk gelenlerden yollarsan bana sevinirim sağolasın

Son düzenleme:

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Aracını binilme kıvamına getirmiştin ama süreç seni psikolojik ve maddi olarak yordu, satma sebebin oldu. Ama her şey tecrübedir hayatta.

@mustafayk da benzer serüven ile başladı bu işlere, şimdi gömleğini değiştirir gibi araba değiştiriyor, noterler "Buyrun Mustafa bey" diye karşılıyor. :)
O değilde foresteri ne zaman aldım onu unuttum abi.
Kaç ay oldu yavvvv.
Sizin yüzünüz den nazara geldik :D:D

Üst Alt