Alınık 40 bin Lira Limitli Otomatik Araç

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fung_hu

(Emre)
Araç Markası
Fiat Doblo 1.3mjet
Araç Renk ve Tip
Bal Köpüğü
Selamın Aleykum
Bütün aramalarıma rağmen halen araç bulamadım.
Km takıntım var. Bildiginiz üzere.
Öncelikle otomatik arıyorum. Mazda olmasi tercihim.
Otomatik bulamazsak son çare manuelleride değerlendirebilirim.
Baktık hem otomatikte hem manuelde bulamiyoruz. Bagaj biraz büyük olmak kaydıyla bütün kupon araçlar değerlendirebilirim.
Mazdadan sonra
mitsubishi lancer (otomatik olanı fazla var temizi yok) lancer bulursak temiz daha çok sevinirim çünkü maddi olarak bütün imkanları seferber etmem gerekmez.
nissan primera (otomatik yok denilecek kadar az. Eccikte çirkin ama binerim)

Son düzenleme:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Km takıntının sınırı nedir? Mazda da bu bütçeye uyabilecek iki seçenek var, Mazda 3 ve Mazda 6 ilk kasalar...

Bunların düşük kilometrelisini bulmak imkansız gibi... 30 bin liralara makyajlı Mazda 626 bulunabilir belki. Premacy olabilir. Bulursan da Mitsubishi Space Star tavsiye ederim. Geçen günlerde çok temiz 32 binden ilana düştü akşama satıldı.

Hakkında hayırlısı olsun şimdiden.

fung_hu

(Emre)
Araç Markası
Fiat Doblo 1.3mjet
Araç Renk ve Tip
Bal Köpüğü
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Veli abi çok teşekkür ederim. Yillik 15-20bin yapiyorum. 4 sene binmeyi düşünüyorum. 130 bine kadar olsa değiştireceğim zaman 200 binlerde olmamış olur diye düşünüyorum. Lancer biraz daha uygun gibi. Otomatiği ne kadar kaliteli pek bilgim yok japon olması rahatlatıyor.
Hiç olmazsa temiz manuellerde olur diye de bakiyorum. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-ihtiyactan-cok-temiz-masrafsiz-588049169/detay

Bu premacye baktım. Aracın güzel olduğunu söylüyor fakat fiyat uçuk gibi geldi. 35 diyor en son.
Space starda bakıyorum ama sanki temizi yok gibi.
626 da kullandım. Mukemmel otesi temizlikte hiç bir hata yoktu. Çizik dahil. Onu sattiktan sonra şimdi en az onun kadar temizi olması gerekiyorki içime sinsin.
Ayrica piyasa çok uçtu. Bazı araclar icime sinse de fiyat çok pahali geliyor. Dun 25 liralik arabaya simdi 35 vermek normal değil gibi geliyor belkide yanılıyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Premacy 35'e satılacaksa eğer yanmış demektir Mazda piyasası. Lancer'i uzun vadeli düşünüyorsan sıkıntı çıkaracağını sanmıyorum. Japon un otomatiği güzel...

40 bin Liraya dilediğin otomatik şanzımanlı arabayı bulamıyor olmak ne kadar tuhaf. :(

fung_hu

(Emre)
Araç Markası
Fiat Doblo 1.3mjet
Araç Renk ve Tip
Bal Köpüğü

Hondalar hasarlı. vazgeçtim. bide yere çok yakın buralarda kıvılcım çıkarak gezebilirim ancak :D
Kia Keratayı incelemeye devam.
Primera öncesinde görüştüm olumsuz.
VW lpg problemi olduğu için hiç girmiyorum o işe
Opel 2.2 motor. lpg uyumlumu değilmi bilmiyorum.
Değerlendirmelere devam çok sıkışırsak manuellerde olur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Uygun fiyatlı orijinal ve yan sanayi yedek parça, geniş servis ağı ve ustası, alman üretimi ile d sınıfı mondeo veya c sınıf focus derim ben.
mondeo her zaman çekici gelmiştir bana. sürüş zevkide güzel. onuda araştırayım biraz

Son düzenleme:

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
Son düzenleme:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Hondacı olarak bütçeye göre şu aracın incelenmesini tavsiye ederim.

Bütçeye göre daha düşük km'lisi yok gibi. Araç çok diri ve temiz duruyor. Kaza kaydı çok ama yapılanlar hep yetkili serviste yapıldıysa hiçbiri büyük kaza değildir.

Elit bir semtten satılık, ayrıca lpg yok motor çok çok iyi durumda olsa gerek.

Şanzımandan yanada kolay kolay sorun çıkarmayacak araçlardan.
4 sene boyunca diriliği ve temizliği bu şekilde korunursa satarken km'ye takılan olacağını sanmıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-honda-accord-2.0-sport-589191831/detay

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
Honda 2.0 benzinli otomatik şehir içi 12 litre şehir dışı 8 litre’den aşağı inerse arabamı hediye ederim :) accord çok güzel bir araba olmasına rağmen türkiye gerçeğiyle yüzleşmek zorundayız.

fung_hu

(Emre)
Araç Markası
Fiat Doblo 1.3mjet
Araç Renk ve Tip
Bal Köpüğü
Hondacı olarak bütçeye göre şu aracın incelenmesini tavsiye ederim.

Bütçeye göre daha düşük km'lisi yok gibi. Araç çok diri ve temiz duruyor. Kaza kaydı çok ama yapılanlar hep yetkili serviste yapıldıysa hiçbiri büyük kaza değildir.

Elit bir semtten satılık, ayrıca lpg yok motor çok çok iyi durumda olsa gerek.

Şanzımandan yanada kolay kolay sorun çıkarmayacak araçlardan.
4 sene boyunca diriliği ve temizliği bu şekilde korunursa satarken km'ye takılan olacağını sanmıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-honda-accord-2.0-sport-589191831/detay

komutanım. Benden sonraki takilmaz ama ben takılıyorum km ye. Böyle arabaları görünce fazla bakmadan geçiyorum ben belki hata yapıyorum ama hep kullandigim araçlar hatasız ve km düşük araçlardi. Sanırım cesaretim yok.

Honda 2.0 benzinli otomatik şehir içi 12 litre şehir dışı 8 litre’den aşağı inerse arabamı hediye ederim :) accord çok güzel bir araba olmasına rağmen türkiye gerçeğiyle yüzleşmek zorundayız.

performans olunca insan yakıta fazla takilmiyor. En son baktıgim şey yakıt. Genelde uzun yol kullaniyorum zaten. Ama km olarak ben cesaretsizim

Son düzenleme:

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
D segment 2.0 atmosferik AT olup şehir içi 12 litrenin altında yakan araç yoktur. Bu segmentte araç düşünülüyorsa şehir içi yakıt tüketimi düşünülmemeli. Ayrıca anahtarı alayım, bende 2.4 Accord var uzun yolda 7.5 lt lpg yakıyor 90-100 km hızda :D
komutanım. Benden sonraki takilmaz ama ben takılıyorum km ye. Böyle arabaları görünce fazla bakmadan geçiyorum ben belki hata yapıyorum ama hep kullandigim araçlar hatasız ve km düşük araçlardi. Sanırım cesaretim yok.

performans olunca insan yakıta fazla takilmiyor. En son baktıgim şey yakıt. Genelde uzun yol kullaniyorum zaten. Ama km olarak ben cesaretsizim
Bütçeye göre otomatik japon ve düşük km çok zor Emre hocam. Ya km yükseltecen yada segment ve menşei değişecen. O bütçeye temiz 100 bin km altı Laguna bulunur mesela :D

Yukarıdaki malum araç pişman etmez çok memnun kalınacak araç olduğunu bir kez daha söylüyorum.

Hakkında hayırlısı olsun, tez zamanda Allah içine sinecek araç nasip etsin

tansu87

Katılımcı
Araç Markası
2010 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Alüminyum Gri - HB
2.4 accord şehir dışı Fabrikası verisi 6,9lt. En iyi lpg montajı ayarı ile %15 fazla lt lpg yaksa 8lt eder hocam. Fabrika 90km ve depoda 5lt benzinle tek kişiyle ölçüyor bunu :) sen buna 1,5-2 koy :)

Lpg kiti sıvı ise bilemem tabi. O sistemi çok bilmiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt