35 Bin TL'ye Kadar 626

ferhat

Sessiz
Araç Markası
2000 Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan Glx
iki senedir mazda piyasasını takip ediyorum o iki ilanda yaklaşık 2 aydır var gibi 29 luk uygun ama 98 öteki 2000 ama 35 kusur ve cok fazla 31 e veriyorsa al derim ama masrafı yoksa ben 2000 model 323 aldım 26 -27 ye 174 binde masraflarla beraber 35 buldu onun 35 onu alsan en az 5 bin masraf vardır derim alt takım falan iyi düşün öyle al ben acele ettim bu sebeple 22-23 lük araca 26 verdim
Mesaj otomatik birleştirildi:

150 bin de var mı ki orijinal km , sahibinden de bir iki tane var 40 istiyorlar
acele etme mutlaka çıkıyor ben acele ettim 27 ye aldım bir de masrafı var tabi oldu 33-35 e sonra bi baktım ilanlara tekrar 26,500 e 133 binde hemde senin anlıyacağın bekle acele edip pahalı alma

Son düzenleme:

drakyuz

Katılımcı
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
D'deki titreme yüzünden ise, otomatik 626'larda bu kaçınılmaz son hocam, çözümü orijinal kulaklar ile değişim yapmak... Buna gelemem diyorsan, saygı duyarım, araba içime sinmedi diyorsan daha da fazla saygı duyarım... ;) Hakkında hayırlısı.
Ya alır almaz cam çatlağı bakım kulakçık vs, altimdaki arabada sorun yok, sırf 136 diye gereksiz geldi, kişisel şeyler de var , hayırlısı ufak ufak aramaya devam, İzmir'de var beyaz manuel, motor yapılmış 31 den aşağı düşmüyor, insanlar benimle pazarlık ederken 500 500 düşüyorum, şu burunlarindan kıl aldirmama hasta ediyor beni

Araç Markası
2000 Mazda 626 Mt
Araç Renk ve Tip
Gri Sedan
iki senedir mazda piyasasını takip ediyorum o iki ilanda yaklaşık 2 aydır var gibi 29 luk uygun ama 98 öteki 2000 ama 35 kusur ve cok fazla 31 e veriyorsa al derim ama masrafı yoksa ben 2000 model 323 aldım 26 -27 ye 174 binde masraflarla beraber 35 buldu onun 35 onu alsan en az 5 bin masraf vardır derim alt takım falan iyi düşün öyle al ben acele ettim bu sebeple 22-23 lük araca 26 verdim

acele etme mutlaka çıkıyor ben acele ettim 27 ye aldım bir de masrafı var tabi oldu 33-35 e sonra bi baktım ilanlara tekrar 26,500 e 133 binde hemde senin anlıyacağın bekle acele edip pahalı alma
ne yazık ki araç fiyatları uçuk. bugün sahin doğana 25-30 istiyorlar. 93 hondaya 25-30 isteyen var. yine 98 hondaya 40 diyen bile var ve satılıyorda. bence gerçekten temiz ve masrafı yoksa mazda 626 35 bin tl iyi fiyat. satıcı ile iyi konuşmak masraflarını fiyattan düşürebilirsin. ben alırken öyle yaptım. mutlaka ufak ta olsa sürpriz masraf çıkar.

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
ne yazık ki araç fiyatları uçuk. bugün sahin doğana 25-30 istiyorlar. 93 hondaya 25-30 isteyen var. yine 98 hondaya 40 diyen bile var ve satılıyorda. bence gerçekten temiz ve masrafı yoksa mazda 626 35 bin tl iyi fiyat. satıcı ile iyi konuşmak masraflarını fiyattan düşürebilirsin. ben alırken öyle yaptım. mutlaka ufak ta olsa sürpriz masraf çıkar.
İlanlarda 35 bin edecek bir 626 yok bence...35 edecek 626; makyajlı, kazası darbesi değişeni olmayan, kitapçığı, orijinal avadanlığı olan 100-120 bin orijinal km'de kupon bir araç olmalıki o paralar etsin.

626 yerine 35 bine piyasa bir çok alternatif var. Nissan Primera-Maxima, Hyundai Elantra-Sonata, Kia Magentis, Chevrolet Evanda gibi 626'dan donanım olarak üstün araçlar var. Hatta o paralara km'si yüksek ama temiz Mazda 6'larda bulunur düşüncesindeyim

drakyuz

Katılımcı
Araç Markası
2000 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
626 bence piyasanın o dönem hatta şimdiki arabaların çoğundan iyi, kompresyon testi yaptırmaya gittim Astra vardı 2008 , adam 10 bin km de 6-7 litre yağ eksiltiyor dedi, benimki 6000 de 1.5 litre dedim de adam şaşırdı, arabam 280 binde, dyno da 78 bg veriyor ama ben de inanmıyorum artık dyno saçmalığına, 200 u bir solukta 78 bg ile nasıl buluyor bu araba, çalışırken içeride motorun çalışıp çalışmadığını anlayamıyorum,saat gibi, yani Mazda nin gerçekten başyapıtı 626, yolda kalmayacagima emin olarak araca binmek benim için çok önemli, üstelik bağımsız ve son derece güzel ayarlanmış süspansiyon ile müthiş konforlu ve yol tutuşu ayrı bir konu üstelik Subaru binmiş bir adamım ve Subaru fanı yım, Mazda nin dayanıklılığı hiçbir markada yok, 626 nin tek eksiği aşırı yol sesi alması, yalıtım için güvenilir bir yer bulsam onu da yaptiracam, motoru actiracam belki conta ve segman yetecek, ben motora güveniyorum, ama ustalara güvenim yok, ustalığına güvenmeyen adam komple motor yapılmasından bahsediyor, bakacağız artık kısmet...

1998model 626

Katılımcı
Araç Markası
1998 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Beyaz Hb
626 yı bende çok beğendim hakikaten çok güzel araba dediğiniz gibi usta kıtlığı var

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
44593
44594

Ön takım arka takım özel serviste komple elden geçti daha öncesinde haldız servis bakımlı Orjinal 135 binde ön amortisörler alt takım rotiller körükler triger buji buji kabloları hepsi yenidir.yağ bakımları tüm filtreleri şanzuman yğı yenidir. Lpg 125 binde takıldı motoru on numaradır en ufak yağ yakma duman atma yağ eksiltme yoktur aracın sonuna kadar arkasındayım.
Ekstraları vardır aracın daha detaylı bilgi için 0537 492 3015 arayınız buraya yazmakla bitmez

Ekli dosyalar

• BCE0A591-D94F-4F3F-BDDE-53895B339FCE.jpeg
    BCE0A591-D94F-4F3F-BDDE-53895B339FCE.jpeg
    249.6 KB · Görüntüleme: 14

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Ekli dosyayı görüntüle 44593Ekli dosyayı görüntüle 44594
Ön takım arka takım özel serviste komple elden geçti daha öncesinde haldız servis bakımlı Orjinal 135 binde ön amortisörler alt takım rotiller körükler triger buji buji kabloları hepsi yenidir.yağ bakımları tüm filtreleri şanzuman yğı yenidir. Lpg 125 binde takıldı motoru on numaradır en ufak yağ yakma duman atma yağ eksiltme yoktur aracın sonuna kadar arkasındayım.
Ekstraları vardır aracın daha detaylı bilgi için 0537 492 3015 arayınız buraya yazmakla bitmez
Km ve fiyat bilgisi paylaşırsan müşteri sayısı artabilir :) :)

ferhat

Sessiz
Araç Markası
2000 Mazda 323
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan Glx
yazdıklarının tamamı yapıldı ise bakımsız bir arabadan tabiki farkı olacak şuan yazdığı bakımlar zaten 4-5 bin eder ama fiyat yinede yüksek 31 oluru bence çünkü benim araçta benim gözümde 33-34 eder ama piyasa 27 bilemedin 28 veriyor hemde 2000 model benim araç bende alt takım olsun amortisör olsun yağlar keçeler balatalar ne varsa yaptırdım bi gerçek var ki binicen taki bakım zamanı gelene kadar ve o zaman satıcaksın çünkü alacak banane yaptırmasaydın diyor bilmiyorki aldınan kendide yaptıracak belkide yapılmış dan daha kötü olanını alacak çünkü usta mazda da çok önemli işin erbabı olmadımı mazdalar da insanın neşesi kaçıyor arabadab soğuyor birde alırken ustan kimdi diye soracaksın onu bilir bunu söylerim istanbul da adem ler var geri illeri de bilmem

Ekli dosyayı görüntüle 44593Ekli dosyayı görüntüle 44594
maşallah araba güzel alıcan en az bi 10 yıl daha binersin

Moderatörün son düzenlenenleri:

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
yazdıklarının tamamı yapıldı ise bakımsız bir arabadan tabiki farkı olacak şuan yazdığı bakımlar zaten 4-5 bin eder ama fiyat yinede yüksek 31 oluru bence çünkü benim araçta benim gözümde 33-34 eder ama piyasa 27 bilemedin 28 veriyor hemde 2000 model benim araç bende alt takım olsun amortisör olsun yağlar keçeler balatalar ne varsa yaptırdım bi gerçek var ki binicen taki bakım zamanı gelene kadar ve o zaman satıcaksın çünkü alacak banane yaptırmasaydın diyor bilmiyorki aldınan kendide yaptıracak belkide yapılmış dan daha kötü olanını alacak çünkü usta mazda da çok önemli işin erbabı olmadımı mazdalar da insanın neşesi kaçıyor arabadab soğuyor birde alırken ustan kimdi diye soracaksın onu bilir bunu söylerim istanbul da adem ler var geri illeri de bilmem

Bu arabanın ustası Kocaeli de fatih akar 2. Sahibi hep ona götürmüş ki bütün ağır bakımlarını o yapmış alırken fatih ustayı arayıp araç hakkında beni baya bi bilgilendirdi sağolsun yani usta muzdaripi olmamış bi araç
Fiyat konusunada gelecek olursak binici kişi bu fiyatlara alır cünkü km yok Motor durumu cok cok iyi ve boya masrafı yok ele alınacak hiç bir masrafı yok şuan bide ekstaraları var araçın ses sistemi double teyp xenon far gibi

Moderatörün son düzenlenenleri:

Üst Alt