2018'de Sokaklarda Görmeyi Umduğumuz Yeni Modeller

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Alfa, kendine has karakteri olan ve bu yolu izleyen sayılı otomobil markalarından biri bence,
Kesinlikle katılıyorum:harika:

Bu arada DS 7 Crossback

img1516035498529.jpg
270.951.jpg

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Alfa, kendine has karakteri olan ve bu yolu izleyen sayılı otomobil markalarından biri bence, Subaru, Mercedes, Jaguar gibi... Aracın kısmen bir yerine bakıp markasını anlayacağınız çizgileri var. Bir de hemen altındaki Kia’ya bakın hele; çıkmacıdan parçalarla toplanmış gibi, arka kısım Skoda’ya benzer panjur çizgileri Kia ama üstündeki süslemeler Mercedes’den çalıntı... Her yerdeki o adını bilmediğim hava kanallarına ne gerek vardı. Dışarıdan bakınca dersin V6 motor var araçta, kim bilir 1,6 dizeldir. Jantlar desen ayrı bir durumda, jant alana aracı hediye ediyorlarmışçasına...
Stinger'in çok vurmuşsun yaw ne bu şiddet bu celal bugün çay içmedin mi yoksa sen :D Bu arada hava kanalları boşa değil sanırım motor hacmi büyük :)

Onu zati evvelden beri sevmem :D o segment favorim lamborghini :)

Ds7 inanılmaz görünüyor bayıldım. Bu DS modelleri tamamıyla güzel geliyor bana
Hep derim Fransız'lar dan uzak dur, Laetita hariç :D

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9
Stinger'in çok vurmuşsun yaw ne bu şiddet bu celal bugün çay içmedin mi yoksa sen :D Bu arada hava kanalları boşa değil sanırım motor hacmi büyük :)

Hep derim Fransız'lar dan uzak dur, Laetita hariç :D

Evet akşamki çayımı içmeden yazmıştım bu yorumu ama hala aynı düşünüyorum. :) Hava kanallarının mutlaka yararı vardır da kaporta renginde de kalabilirdi bence, gözümüze gözümüze sokmalarına gerek yoktu. Bak Supra'ya, kocaman hava akış yolu var, neredeyse kafam girer, ama aracın renginde duruyor. Bunlar da önlere ızgarayı bile koymamış gerçi, fanlar görünüyor uçak kanadı gibi... Kaldı ki biri sport biri sport sedan. Cık, Kia olmamış...

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Mitsubishi Eclipse Cross
unnamed (3).jpg
mitsubishi-eclipse-cross-autotest-autorai-2017-foto-025-1600x900.jpg

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
Ya şimdi ben yine dayanamayacağım ve "bunun arkasındaki reflektörümsü parça Honda'nın HB modelindeki gibi değil mi" diyeceğim ama demiyorum bu sefer. :p
Arka bölümü Volvo çarpı Honda eşittir Eclipse :hrkbuya: İspatlı belgeli arkandayım. Belgeler:
images (49).jpeg
cc_2017hoc020002_02_640_wx.jpg

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Honda araba mi ya Hayat Mazda gerisini salla

Bornovada isim vardi dalmisim bi baktim aydin giselerindeyim Yani mazda yolda yag gibi akiyor arada sürtunme yok gibi uçan hali gibi Dalmisim bi baktim hgs aydindayim

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
Audi Q8

390060_10.jpg

Audi Q3

390060_9.jpg

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio

390060_2.jpg

Son düzenleme:

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
Gelmiş geçmiş en kral araba bu! Favorım BK kasa sedan beyaz Nadir bulunur sınırlı sayıda var bende vardı bu nadır aractan:asik::asik: Bulursam temız alırım valla Aracın stopları ön arka sıyah oldugu ıcın renk de beyaz cok guzel duruyor

Üst Alt