• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık 2016 Model 1.6 Dizel Tiguan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cavit

Sessiz
Araç Markası
VW Tiguan
Araç Renk ve Tip
Beyaz SUV
Arkadaşlar aracım satılıktır. Tertemiz hasar kayıtsız, çiziksiz boyasızdır. Sigara kullanmadığım için araç içinde de kimseye sigara içiltilmemiştir.

Aracın İlanı

Eğer Mazda cx-3 sense veya sense plus temiz az km aracı olup üst verebilecek kişiler olursa takas seçeneğini de değerlendirebilirim. Mümkünse araç renkleri sarı, siyah ve kırmızı olmasın.

40321

Marka
Volkswagen
Model
Tiguan
Model Yılı
2016
Yakıt
Dizel
Vites
Manuel
Kilometre
34000
Kasa Tipi
SUV
Renk
Beyaz
Fiyat
170000
Motor Hacmi
1.6
Moderatörün son düzenlenenleri:

Cavit

Sessiz
Araç Markası
VW Tiguan
Araç Renk ve Tip
Beyaz SUV
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Araç satıldı. Tekrar yine aynı araçtan aldım. Yani mazda almaktan vazgeçtim. Birkaç kişiyle temasa geçtim kafa kafaya takas teklif ettikleri için vazgeçtim. xc-3 ile yeni kasa Tiguanı bir tutuyor adam. bende kızdım satınca tekrar Tiguan aldım en azından mazda'dan daha geniş..
Foruma mazda xc-3 merakımdan dolayı kaydolmuştum. Kendi aracını bi halt sanan birkaç kişi yüzünden bu merakımdan vazgeçtim. Forum kaydımı silebilirsiniz artık sayfaya gelmeyebilirim. Herşey için teşekkürler. Hakkınızı helal edin. Hoşçakalın.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Araç satıldı. Tekrar yine aynı araçtan aldım. Yani mazda almaktan vazgeçtim. Birkaç kişiyle temasa geçtim kafa kafaya takas teklif ettikleri için vazgeçtim. xc-3 ile yeni kasa Tiguanı bir tutuyor adam. bende kızdım satınca tekrar Tiguan aldım en azından mazda'dan daha geniş..
Foruma mazda xc-3 merakımdan dolayı kaydolmuştum. Kendi aracını bi halt sanan birkaç kişi yüzünden bu merakımdan vazgeçtim. Forum kaydımı silebilirsiniz artık sayfaya gelmeyebilirim. Herşey için teşekkürler. Hakkınızı helal edin. Hoşçakalın.
Size bir şey sorayım hocam;

Örneğin siz şimdi OMO fabrikasında çalışıyorsunuz, daha iyi şartları var diye gidip ARIEL'e iş başvurusu yaptınız. Sonra Ariel'de çalışan bir personel ile karşılaştınız ve Ariel'i çok övüp Omo kadar ya da daha iyidir dedi diye gidip Ariel fabrikasına veryansın edip başvurumu da silin dediniz.

Bu durumda siz şimdi tam olarak kime ne yapmış oldunuz?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Öncelikle hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin inşallah...

İki yıl önce, bazı uyanık Mazda sahipleri yüzünden, bende Mazda almaktan vazgeçtim ama foruma kilit vuralım demedim... ;)

Cavit

Sessiz
Araç Markası
VW Tiguan
Araç Renk ve Tip
Beyaz SUV
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Size bir şey sorayım hocam;

Örneğin siz şimdi OMO fabrikasında çalışıyorsunuz, daha iyi şartları var diye gidip ARIEL'e iş başvurusu yaptınız. Sonra Ariel'de çalışan bir personel ile karşılaştınız ve Ariel'i çok övüp Omo kadar ya da daha iyidir dedi diye gidip Ariel fabrikasına veryansın edip başvurumu da silin dediniz.

Bu durumda siz şimdi tam olarak kime ne yapmış oldunuz?
Ben mazda daha iyidir diye almak istemedim. Aracımı küçültmek için mazda cx-3 almak istemiştim. Aynı segmentin aracı geğiller çünkü karşılaştırmak bile doğru olmaz. Verdiğiniz örnek işin aslını yansıtmıyor.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Ben mazda daha iyidir diye almak istemedim. Aracımı küçültmek için mazda cx-3 almak istemiştim. Aynı segmentin aracı geğiller çünkü karşılaştırmak bile doğru olmaz. Verdiğiniz örnek işin aslını yansıtmıyor.
Yansıtıyor da siz farklı yerden bakmışsınız, daha iyi meselesi değildi anlattığım, Veli abi aynı şeyden bahsetmiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt