2016 Chevrolet Camaro Convertible

Forlan

Gri Atmaca
Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan


Chevrolet kaza ile 2016 Camaro Convertible’ ı bir kaç dakikalığına gözler gözler önüne serdi.

Bu birkaç dakikaya rağmen görüntüler civa gibi dağıldı ve ünlü ‘Camaro6′ forumu birkaç tane görüntüyü ve bilgiyi kendi sitesine ekledi. Bu fotoğraflardan çıkarılan sonuç ise modelin coupe bir tasarımın izinden gittiği ve buna ek olarak kumaş, fonksiyonel,konumlandırılabilir bir tavan yer alıyor.

En önemli sızıntı ise modelin kaputunun altını aydınlatmış. Motor seçenekleri apaçık ortadayken seçim yapmak ise sadece gelecekteki kullanıcılarına kalacak.

– 3 motor seçeneği bulunan modelin ilk seçeneği 2 litrelik 4 silindirli turbo beslemeli bir motor. Bu motor 275 beygir ve 400 Nm tork üretiyor.

– 2. seçenek ise klasik bir V6 gibi gözüküyor. 3.6 litrelik V6 motor 335 beygir üretmesine rağmen tork değeri 385 Nm’ de kalmış.

– 3. ve son seçenek tam bir ‘Amerikan Kası’. Modelin makyajsız halinde de bulunan 6.2 litrelik V8 motor biraz gıdıklanarak 435 beygirden 455 beygire çıkarılırken ünitenin ürettiği tork 617 Nm olarak belirtilmiş.

Bu sızıntı ne oldu nasıl oldu bilinmiyor ancak güzel ipuçları verdiği kesin. Resmi tanıtıma 2 gün kala model hakkındaki ayrıntılar az çok belirlendi.
 

ezmocesteri

Seçkin Üye
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Ankara
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Beğendim ben, Shelby i andırıyor
 
Üst Alt