• Satılık otomobil ilanı vermeden önce lütfen ilan verme kurallarını okuyunuz. Kurallara uygun açılmayan ilanlar onaylanmayacaktır.

Satılık 2007 Mazda 6 Makyajlı Kasa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
S.a arkadaşlar aracımı farklı bir mazda için satıyorum forumdan talip olanlara özel ikramım olur gerekli acıklama ilanda yazıyor yine aklına takılan sorusu olanlar arayabilirler
05456737533
54860

54861

54863

sahibinden.com üye girişi

Marka
Mazda
Model
6
Model Yılı
2007
Yakıt
Benzin/lpg
Vites
Yarı otomotik
Kilometre
240.000
Kasa Tipi
Sedan
Renk
Füme
Fiyat
118.750₺
Motor Hacmi
2000
Son düzenleme:

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Şu fiyatları görünce 626 alacağıma 10 bin daha verip M6 almadığıma çok pişman oluyorum.

Hayırlı satışlar.
Teşekkürler
O pişmanlığı bende cok yaşadım m6 almadan önce
Ama 10 yıldır da mazdaya biniyorum ikisinin arasından dediğiniz fiyat farkı olan araçlarda bakım temizlik vs... aynı değildi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hayırlı satışlar.
Teşekkürler abi

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
Hayırlı satışlar olsun.
Bazen 626 yı satıp bir m6 alınabilir mi diye düşünüyorum ;ancak arada uçurum var. Bu şartlarda sorun çıktıkça yaptırmak hatta rektefiye gerekli ise onu bile yaptırıp binmeye devam etmekten başka çare görünmüyor. Elimizdekine sahip çıkalım
Teşekkürler
626 ile m6 arasında donanım konfor cok fark var m6 bariz sekilde parasının hakkını sonuna kadar hak eden bi araba 626 larda yine aynı şekilde fiyatına göre alınacak en iyi arabadır piyasada bana göre aracınızdan memnun iseniz yaptırıp binmek mantıklı

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
Son bir aydır piyasa duruldu, fiyatlar düşer mi diye bir sürü boş muhabbet oluyor... İlk söylediğim şey "bu ülkede çıkan hangi şey geri aynı yerine geldi??" oluyor...

En basit ispatı bu konu misalen... :(

Hayırlı satışlar olsun inşallah. :harika:
Kesinlikle katılıyorum sana abi
Fiyatı piyasadaki ortalama neyse onu yazdım emsallerine göre abartı bi fiyatı olduğunu düşünmüyorum yapılan bakımlar aracın durumundan dolayı onun için satılacağını düşünüyorum satılmazsa da önemli değil şuan için acelemiz yok satılmazsa zaten biniyorum :)

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
Şu fiyatları görünce 626 alacağıma 10 bin daha verip M6 almadığıma çok pişman oluyorum.

Hayırlı satışlar.
Ticari olarak haklısınız hocam. Lakin ben olaya gönül bağı bakıyorum ve makyajlı 626 bana M6 dan fazla güven veriyor. Ha estetik,ses yalıtımı şunu bunu bilemem ama ben 626 diyorum.

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Hayırlı satışlar, legacy almadan önce belirlediğim 3 seçenekten biri 2008+ m6'ydi zaten legacy ilk 3 seçeneğimde de yoktu :) o zmaan (o zman dediğimde 2020 Ocak :) ) 75 bine 2009 Mazda 6 alınabiliyordu eli ayağı düzgün, ama sınır rakamım 65 olduğu için beni asıyordu. Döndük dolaştık yine tercihler içinde olmayan legacy aldık. Tek kulbutor kapağı olan araç bana nasip olmayacak onu anladım :)

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
Hayırlı satışlar, legacy almadan önce belirlediğim 3 seçenekten biri 2008+ m6'ydi zaten legacy ilk 3 seçeneğimde de yoktu :) o zmaan (o zman dediğimde 2020 Ocak :) ) 75 bine 2009 Mazda 6 alınabiliyordu eli ayağı düzgün, ama sınır rakamım 65 olduğu için beni asıyordu. Döndük dolaştık yine tercihler içinde olmayan legacy aldık. Tek kulbutor kapağı olan araç bana nasip olmayacak onu anladım :)
Teşekkürler
Yine mantıklı bir seçim olmuş subaruda hoşuma giden tek model sizin kasalar belki birgün binmek nasip olur :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Araç ne zamandır sizde ... Hayırlı satışlar
Teşekkürler ortalama 2 aydır gibi bende yazdığım bakımlar tarafımca yapılmıştır 9 bin km de yol yapmışım aldığımdan beri

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Teşekkürler
O pişmanlığı bende cok yaşadım m6 almadan önce
Ama 10 yıldır da mazdaya biniyorum ikisinin arasından dediğiniz fiyat farkı olan araçlarda bakım temizlik vs... aynı değildi

Bakım gibi detaylı araştırma yapmadım aklımda daha küçük araçlar vardı çünkü. Fakat 626'lar 23-30 aralığında seyrederken M6'ların temizleri ve gerçekten satma niyetiyle ilana koyanların araçları 35-40 bandında seyrediyordu. 32-33'e "ah be sedan alacak olsam şunu kesin alırdım" dediğim 1-2 tane M6 da denk geldi zaten. Dediğim gibi ben 626 gibi sedan bakmıyor, küçük HB araç bakıyordum. Hatta Spark kovaladığım ve neredeyse almaya gideceğim araç bile oldu. Ondan sonra mı önce mi ne 323 HB almaya niyetlendim sabahına gidiyordum. 626 sürpriz ve ani gelişen bir karar oldu benim için. Süleyman hoca satarken çok niyetlendiğim fakat kısmet olmayan araçtı Küheylan. Daha sonra tam da ben araç bakarken Emrullah Hoca'nın satma kararı arkasından Cihangir Usta'nın arayıp haber vermesi kısmeti kucaklamak oldu. :)

Şimdi bu fiyatları görünce içimden "Makyajlı M6 almış olsaydım, satıp bir üst kasa M6 alırdım cebime de para kalırdı." diyorum. :koptum:

Ticari olarak haklısınız hocam. Lakin ben olaya gönül bağı bakıyorum ve makyajlı 626 bana M6 dan fazla güven veriyor. Ha estetik,ses yalıtımı şunu bunu bilemem ama ben 626 diyorum.
Eldeki kuş daldaki kuştan iyidir hocam. :) Şahsen ben daha yeni daha iyidir görüşüne daha yakınım. :)

moonlight

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 GF
Araç Renk ve Tip
Şampanya - Sedan
Bakım gibi detaylı araştırma yapmadım aklımda daha küçük araçlar vardı çünkü. Fakat 626'lar 23-30 aralığında seyrederken M6'ların temizleri ve gerçekten satma niyetiyle ilana koyanların araçları 35-40 bandında seyrediyordu. 32-33'e "ah be sedan alacak olsam şunu kesin alırdım" dediğim 1-2 tane M6 da denk geldi zaten. Dediğim gibi ben 626 gibi sedan bakmıyor, küçük HB araç bakıyordum. Hatta Spark kovaladığım ve neredeyse almaya gideceğim araç bile oldu. Ondan sonra mı önce mi ne 323 HB almaya niyetlendim sabahına gidiyordum. 626 sürpriz ve ani gelişen bir karar oldu benim için. Süleyman hoca satarken çok niyetlendiğim fakat kısmet olmayan araçtı Küheylan. Daha sonra tam da ben araç bakarken Emrullah Hoca'nın satma kararı arkasından Cihangir Usta'nın arayıp haber vermesi kısmeti kucaklamak oldu. :)

Şimdi bu fiyatları görünce içimden "Makyajlı M6 almış olsaydım, satıp bir üst kasa M6 alırdım cebime de para kalırdı." diyorum. :koptum:

Eldeki kuş daldaki kuştan iyidir hocam. :) Şahsen ben daha yeni daha iyidir görüşüne daha yakınım. :)
O zaman ki paranın değeriyle şimdiki paranın değeri maalesef ki aynı değil m6 nın yükseldiği gibi 626 larda yükseldi temiz makyajlı kasa 626 70-85 bin şuan cevremde satılık var hatta o arabalar o parayı ediyorsa ki ediyorda m6 da fazlasıyla eder ve yine arada şuan ki paranın değeriyle düşünürsek pek bi fark yok ben 40 bine makyajlı 626 aldığımda 70 bine gh kasa alan tanıdığım vardı :)
2-3 sene değil sadece geçen seneki fiyatlarla şimdiki fiyatları karşılaştırırsak keşke bu arabayı değil şu arabayı alsaydık dersek kafayı bozarız herhalde :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt